تماشا کنید: نمایش گیم‌پلی بخش داستانی نسخه نهایی Battlefield 1

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۷

همان‌طور که بارها در اخبارمان اعلام کردیم، مشترکین EA/Origin Access از هم‌اکنون می‌توانند بخش داستانی و چندنفره Battlefield 1 را تجربه کنند و از همین رو شاهد لو رفتن اطلاعات، تصاویر و حتی ویدیوهایی از گیم‌پلی هستیم.

یکی از یوتیوبرها تصمیم گرفته در کانال خود ویدیوی جدیدی از بخش داستانی Battlefield 1 در دو بخش متفاوت منتشر کند. این ویدیوها یکی از فصل‌های بازی به نام Through Mud and Blood به نمایش می‌گذارند که در آن شما کنترل سرباز جوانی به نام Danny Edwards را به‌دست خواهید آورد.

در ادامه می‌توانید ویدیوهای منتشر شده را مشاهده کنید:

مشاهده بخش اول: کلیک

بخش دوم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بخش سوم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

علاوه بر این، ویدیویی دیگری هم از بخش داستانی Battlefield 1 لو رفته بود که ظاهرا گیم‌پلی آن مربوط به چندین ماه قبل می‌شود. این ویدیو ۴۷ دقیقه از یکی از فصل‌های بخش داستانی یعنی The Runner را به نمایش می‌گذاشت که در این بخش می‌توانید به تماشای آن بپردازید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید