رئیس ایکس‌باکس از بلند پروازانه بودن برنامه پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت می‌گوید

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۲

برنامه پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۵۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند که این موضوع یکی از دلایل موفقیت آمیز بودن این برنامه می‌باشد، اینکه مایکروسافت به پشتیبانی خود از این برنامه ادامه داده و بصورت مستمر به لیست بازی‌های آن عناوینی را اضافه می‌کند، از جمله بازی‌هایی که برای این برنامه منتشر شده‌اند دو بازی Red Dead Redemption و Call of Duty: Black Ops می‌باشند.

اکنون فیل اسپنسر به عنوان رئیس ایکس‌باکس، نظر خود را در مورد بلند پروازی این برنامه اعلام کرده است. از آقای اسپنسر در توییتر سوال شد که آیا قرار است بازی Call of Duty: Black Ops 2 به لیست بازی‌های این برنامه اضافه شود یا خیر، آقای اسپنسر بطور مستقیم به این سوال پاسخ نداد و تنها اعلام کرد:

من به پیشرفت برنامه پشتیبانی از نسل قبل علاقه دارم. ما می‌خواهیم که تمام بازی‌ها را در این برنامه داشته باشیم و می‌خواهیم که برروی عناوین third-party کار کنیم و با ناشرین آنها همکاری داشته باشیم.

تقاضای زیادی برای ارائه بازی Black Ops 2 بوسیله برنامه پشتیبانی از نسل قبل وجود دارد. این بازی که در سال ۲۰۱۲ توسط استودیوی تری‌آرک ساخته شد با دارا بودن ۱۹۳ هزار رای، دارای بیشترین میزان رای جهت ارائه برروی این برنامه می‌باشد، گرچه هیچگونه تضمینی وجود ندارد که نتایج این رای‌های به ارائه این بازی یا هر بازی دیگر منجر شود.

اگر روزی بازی Black Ops 2 به برنامه پشتیبانی از نسل قبل اضافه شود، اولین بازی این برنامه از سری Call Of Duty نخواهد بود. پیش از این بازی‌های Call of Duty 2 ،Call of Duty 3 ،Call of Duty: Black Ops و Call of Duty: World at War به لیست بازی‌های این برنامه اضافه شده‌اند.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید