اولین تصاویر The Witch and the Hundred Knight 2 زیبا به‌نظر می‌رسند

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷

مدت زیادی از تایید ساخت The Witch and the Hundred Knight 2 نمی‌گذرد که Dengeki PlayStation تصاویر زیبایی از این عنوان به‌انتشار رسانده است و در ادامه قادر به مشاهده‌ی آن‌ها خواهید بود.

داستان این نسخه‌ی جدید هم حول Hundred Knight می‌چرخد که توسط جادوگر Cerka احضار شده است، اما با این تفاوت که شاهد دنیای متفاوتی نسبت به قبل خواهیم بود و اوضاع پیچیده‌تر می‌شوند. Cerka در واقع شکل دوم Mirum محسوب می‌شود که با جوان بودنش، به‌دلیل یک بیماری بد شبیه جادوگرها شده و متاسفانه هر تلاشی که برای درمان وی کرده‌اند، هیچ تاثیری نداشته است. او حتی وقتی که به شکل اصلی‌اش باز می‌گردد، توانایی کنترل Hundred Knight را دارد. Amelie همچنین جزو همراهان اوست و برای حفاظت از خواهرش یعنی Mirum نیز تلاش می‌کند.

Funinmugin هم کلاغی است که برای Cerka کار می‌کند و مراقبش است. از آن‌جایی داستان بازی با نسخه‌ی قبلی‌اش فرق کرده و از هم جدا شده‌اند، Metallica و بقیه‌ی شخصیت‌ها را در این عنوان نخواهیم دید، و گیم‌پلی هم بهبود یافته و روان‌تر شده است.

The Witch and the Hundred Knight 2 در زمستان ۲۰۱۷ به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد و وظیفه انتشارش را نیپون ایچی سافت‌ور (Nippon Ichi Software) بر عهده دارد. اکنون می‌توانید تصاویر جدید این عنوان را مشاهده کنید، اما توجه داشته باشید که چون تصاویر از مجله تهیه شده‌اند، دارای کیفیت اصلی و نهایی بازی نیستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید