گیفت کارت
گیفت کارت

تصویر جدید Dragon Ball Xenoverse 2 شخصیت Black Goku را نشان می‌دهد

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۵

به‌تازگی، باندای نامکو تصویر جدیدی را از عنوان Dragon Ball Xenoverse 2 منتشر کرده است که شخصیت Black Goku را نشان می‌دهد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

دو تصویر جدید از عنوان Dragon Ball Xenoverse 2 در صفحه رسمی بازی در فیسبوک منتشر شده است که یکی از آنها شخصیت Black Goku را نشان می‌دهد. طبق توضیحات، اگر قبل از تاریخ عرضه بازی این عنوان را پیش خرید کنید، قادر خواهید بود با شخصیت Black Goku به تجربه بازی بپردازید. توضیحات ذکر شده چنین است:

Goku Black در Dragon Ball Xenoverse 2 قابل بازی خواهد بود! با پیش خرید Dragon Ball Xenoverse 2 می‌توانید به صورت رایگان با شخصیت Black Goku به تجربه بازی بپردازید.

 Dragon Ball Xenoverse 2 در تاریخ ۲۵ اکتبر (مصادف با ۴ آبان) در آمریکای شمالی برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. همچنین، این عنوان سه روز بعد از این تاریخ در اروپا نیز به انتشار می‌رسد. پس اگر به تجربه بازی با شخصیت Black Goku علاقه دارید، می‌توانید این بازی را پیش خرید کنید و بدون پرداخت هیچ مبلغ اضافه‌ای از Black Goku لذت ببرید.

به‌علاوه، ممکن است که باندای نامکو بعد از عرضه رسمی Dragon Ball Xenoverse 2 شخصیت Black Goku را در قالب محتوای قابل دانلود برای افرادی که بازی را پیش خریده نکرده‌اند به بازی اضافه کند؛ ولی احتمالا باید مبلغی به ازای آن پرداخت شود.

البته، Black Goku یکی از اصلی‌ترین آنتاگونیست‌ها در Dragon Ball Super است. اگر این سری را دنبال کرده باشید، از هویت اصلی وی آگاهی خواهید داشت. Black Goku واقعا قدرت‌مند است و همچنان Future Trunks ،Goku و Vegeta باید او را شکست دهند.

در خبری دیگر در رابطه با این بازی، سازندگان توضیح دادند که مدت زمان داستان بازی همانند نسخه اول خواهد بود؛ ولی مواردی به آن اضافه شده‌اند که این نسخه را طولانی‌تر می‌کنند.

همچنین، اگر می‌خواهید به تجربه بازی در رایانه‌ شخصی خود بپردازید، می‌توانید در این صفحه از سیستم مورد نیاز آن اطلاع پیدا کنید و در یابید که سخت افزار شما قدرت اجرای Dragon Ball Xenoverse 2 را دارد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • مارکوس گفت:

    با.سلا.م
    چند.ی پیش به همر.اه گرو.هی از دوستا.ن چت.ی را بر.ای گیمفا.یی ها.ی عز.یز تدا.رک دید.یم(همو.ن ا.عضای جمه.وری خود.مخ.تار هستیم)ش.ما می.توا.نید با ک.لیک بر روی نام کا.ربری بند.ه به این گر.وه وا.رد شو.ید

    0
    0