گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار نقد و بررسی‌های Battlefield 1 مشخص شد

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱

یک اینسایدر مشهور به نام  Shinobi602 از برنامه‌های شرکت الکترونیک‌آرتز برای انتشار نقد و بررسی‌های Battlefield 1 رونمایی کرد.

با توجه به صحبت‌های او، نقد و بررسی‌های Battlefield 1 در ۱۷ اکتبر (دوشنبه ۲۶ مهر)، ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران منتشر خواهند شد اما الکترونیک‌آرتز به برخی از مردم اجازه می‌دهد آن را زودتر تجربه کنند و با توجه به اینکه سازندگان امروزی تا زمان انتشار به مطبوعات اجازه صحبت راجع به کیفیت عناوین‌شان را نخواهند داد، این دسترسی زود هنگام چیز بسیار خوبی است:

نقد و بررسی‌های Battlefield 1 باید در ۱۷ اکتبر (دوشنبه ۲۶ مهر)، ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران منتشر شوند.

— shinobi602 (@shinobi602) October 10, 2016

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد اما دو گروه از افراد می‌توانند بازی را زودتر تجربه کنند. مشترکین EA/Origin Access می‌توانند از هم‌اکنون وارد مرحله آزمایشی ۱۰ ساعته از نسخه نهایی شوند و تمام حالت‌ها آزاد است. شما اجازه تجربه تمام حالت‌های بخش چندنفره و چند ماموریت بخش داستانی به‌صورت کاملا آزاد را دارید. همچنین پیشرفت‌‌های شما در نسخه نهایی که در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) انتشار می‌یابد هم ثبت می‌شوند.

همچنین کسانی که نسخه  Early Enlister را پیش‌خرید کرده باشند، قادر به تجربه بازی در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) خواهند بود. تمام حالت‌های بازی در دسترس قرار دارند که شامل بخش داستانی بازی به‌صورت کامل می‌شود.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

علاوه بر این، روز گذشته لیست اچیومنت‌های Battlefield 1 برروی ایکس‌باکس وان منتشر شد. به‌طور کلی ۳۱ اچیومنت برای Battlefield 1 در ایکس‌باکس وان وجود دارد. بازی‌بازان در بخش چندنفره می‌توانند بر اساس کلاسی که با آن به تجربه بازی می‌پردازند، اچیومنت‌های مختلفی را جمع‌ آوری کنند. اچیومنت‌های Battlefield 1 برای هردو بخش چندنفره و داستانی است و لیست کامل را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید