پیش دانلود بتای بازی Call of Duty: Infinite Warfare بزودی آغاز خواهد شد (بروزرسانی)

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲

طبق اعلام شرکت اکتیویژن پیش دانلود بتای بازی Call of Duty: Infinite Warfare از تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر ماه) آغاز خواهد شد.

طبق اعلام اکتیویژن کسانی که قادرند تا از بتای این بازی استفاده کنند، قادر خواهند بود از تاریخ ۱۳ اکتبر و حدود ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران اقدام به دریافت فایل‌های مورد نظر برروی پلی‌استیشن ۴ نمایند. هنوز مقدار حجم اشغالی از سوی اکتیویژن اعلام نشده است اما تا ۲۴ ساعت مانده به شروع بتا قادر به دریافت آن خواهید بود.

تنها کسانی که اقدام به پیش خرید بازی Infinite Warfare کرده‌اند به این بتا دسترسی خواهند داشت. بتای این بازی شامل دو فاز خواهد بود. فاز اول از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ اکتبر (۲۳ تا ۲۶ مهر ماه) و فاز دوم از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ اکتبر (۳۰ مهر ماه تا ۳ آبان ماه) در جریان خواهند بود. بازیکنان پلی‌استیشن ۴ در هر دو فاز شرکت خواهند کرد اما کاربران ایکس‌باکس وان تنها در فاز ثانویه شرکت داده خواهند شد. بازیکنان رایانه‌های شخصی در هیچ یک از این دو فاز شرکت داده نخواهند شد.

زمانی که به بتای این بازی دسترسی بابید، قادر خواهید بود تا در سه نقشه آن بازی کنید. این نقشه‌ها شامل نقشه Frontier، یک ایستگاه فضایی در نزدیکی نپتون، نقشه Frost، یک مرکز تحقیقاتی واقع در یکی از قمرهای مشتری و در نهایت نقشه Throwback خواهد بود که بازگشتی به دهه ۱۹۵۰ ایالات متحده آمریکا خواهد بود.

در کلیه نقشه‌های گفته شده شما امکان انتخاب حالت‌هایی را در کل نقشه‌ها خواهید داشت. این حالت‌ها شامل حالت‌های کلاسیکی نظیر Team Deathmatch ،Domination و Kill Confirmed خواهند بود و همچنین شامل حالت‌های جدیدی نیز خواهند بود که یکی از آنها Defender می‌باشد که وظیفه بازیکنان گرفتن یک drone و دفاع از آن تا حد ممکن می‌باشد.

بروزرسانی: طبق اعلام و تایید اکتیویژن حجم فایل‌های مورد نظر ۱۹ گیگابایت می‌باشد که مقداری بیشتر از حد انتظار بوده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید