تماشا کنید: نمایش بخش چندنفره BF1 نقشه، کشتی جنگی و سلاح‌های جدیدی را نشان می‌دهد

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳

شب گذشته الکترونیک‌آرتز و دایس همان‌طور که اعلام کرده بودند، گیم‌پلی بخش چندنفره Battlefield 1 را به‌صورت زنده استریم کردند. مشترکین EA/Origin Access چیزهایی که در این گیم‌پلی نمایش داده می‌شوند را می‌توانند از همین امروز تجربه کنند.

ویدیویی که در ادامه مشاهده می‌کنید، نقشه جدید بخش چندنفره Battlefield 1 را به نمایش می‌گذارد که پیش از این آن را مشاهده نکرده بودیم. از موارد جالب دیگر هم می‌توان به کشتی جنگی (به‌طور فنی یک Dreadnought) اشاره کرد.

همچنین سلاح‌های جدیدی هم در این ویدیو نشان داده می‌شوند و یکی از محبوب‌ترین تجهیزات یعنی Mortar هم در این ویدیو وجود دارد. در ادامه می‌توانید ویدیوی زیر را مشاهده می‌کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

علاوه بر این، روز گذشته لیست اچیومنت‌های Battlefield 1 برروی ایکس‌باکس وان منتشر شد. به‌طور کلی ۳۱ اچیومنت برای Battlefield 1 در ایکس‌باکس وان وجود دارد. بازی‌بازان در بخش چندنفره می‌توانند بر اساس کلاسی که با آن به تجربه بازی می‌پردازند، اچیومنت‌های مختلفی را جمع‌ آوری کنند. اچیومنت‌های Battlefield 1 برای هردو بخش چندنفره و داستانی است و لیست کامل را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید