گیفت کارت
گیفت کارت

Resident Evil 7 حالت آنلاینی نخواهد داشت | احتمال عرضه دمو برای پلتفرم‌های دیگر

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸

ظاهرا Resident Evil 7 قرار است از مسیری که چند نسخه اخیر سری در پیش گرفته بودند، خارج شود و هیچ گونه حالت آنلاینی هم برای آن در دسترس قرار نخواهد گرفت.

ماساچیکا کوواتا، تهیه کننده Resident Evil 7، در مصاحبه خود با YugaTech تایید کرد در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای حالت آنلاین وجود ندارد. با توجه به اینکه بازی تقریبا تا ۳ ماه دیگر منتشر می‌شود، بعید است که در دقایق آخر شاهد اضافه شدن حالت آنلاین باشیم:

Resident Evil 7 از هیچ حالت آنلاینی پشتیبانی نمی‌کند. برای مثال، ما با Resident Evil 5 برروی حالت Co-Op تمرکز کردیم که بازخوردهای خوبی داشت اما طرح کلیدی Resident Evil 7 ترس است بنابراین از همان اوایل کار ما فکر می‌کردیم بازی به‌صورت تنها بهترین تجربه ترس را ارائه می‌دهد.

او همچنین راجع به دموی بازی هم صحبت کرد که در حال حاضر به‌صورت انحصاری برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است. کوواتا گفت اگر می‌توانست، دمو را برروی پلتفرم‌های دیگر هم عرضه می‌کرد. وی همچنین به‌روزرسان دمو را مورد بحث قرار داد تا بیشتر نمایشگر نسخه نهایی باشد:

ما برنامه‌هایی برای به‌روزرسانی دمو برروی PSN داریم تا بازی‌بازان جنبه‌های دیگری از بازی را تجربه کنند. ما تاریخ انتشار دقیقی برای آن نداریم اما قطعا پیش از عرضه نسخه نهایی در دسترس قرار خواهد گرفت.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دموی آن هم برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و برای دانلود آن به PS PLUS هم نیازی نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید