God of War احتمالا دموهای زیادی نخواهد داشت | تاریخ انتشار همچنان نامشخص

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۴

God of War بدون شک یکی از مورد انتظارترین عناوین پلی‌استیشن ۴ است. این نسخه قصد دارد نفس تازه‌ای را وارد سری کند و در مجموع مسیر جدیدی را در پیش گرفته است. God of War ظاهرا بیش از نسخه‌های قبلی خود، از عناوینی مانند The Last of Us ،ICO ،Prince of Persia و The Legend of Zelda الهام می‌گیرد.

دیدن اینکه God of War با مسیر جدیدی که در پیش گرفته، چگونه عملکردی دارد بسیار هیجان‌انگیز است و به همین دلیل همیشه آماده یاد گرفتن چیزهای جدید از آن هستیم. زمانی که کوری بارلوگ، کارگردان بازی، در صفحه توئیتر خود راجع به بازی صحبت می‌کند، ما و اکثر طرفداران هم به حرف‌های او توجه می‌کنیم. برای مثال، وی در توئیتر به‌تازگی در پاسخ به یکی از طرفداران گفت اگر قرار باشد دمویی برای God of War منتشر شود، تعداد زیادی نخواهند داشت و افزود کار برروی دمو از کار برروی بازی اصلی جدا است و زمان بیشتری می‌برد.

بارلوگ این نکته را گفت که عدم وجود اخبار جدید راجع به بازی در این روزها به این علت است که تیم سازنده در حال کار برروی بازی هستند تا بتوانند بیشتر در رابطه به آن صحبت کردن بپردازند. با وجود تمام پیشرفت‌هایی که در سخت بازی حاصل شده، بارلوگ همچنان نمی‌تواند تاریخ انتشاری را مشخص کند.

تنها چیزی که او می‌تواند فعلا مشخص کند، این است که بازی برروی پلی‌استیشن ۴ معمولی به‌خوبی اجرا می‌شود و نیازی به پلی‌استیشن ۴ پرو برای تجربه آن نخواهید داشت. فرض بر این است که در نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو به پیشرفت‌هایی دارد اما دارندگان پلی‌استیشن ۴ معمولی همچنان قادر به تجربه بازی خواهند بود.

نسخه جدید God of War در سال و روز نامشخصی به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در اولین نمایش گیم‌پلی این عنوان در E3 2016، رازها و نکات بسیار جالبی وجود داشت که تمام آن‌ها را می‌توانید در این مقاله مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید