گیفت کارت
گیفت کارت

استودیوی نایت دایو در مورد مراحل ساخت نسخه بازسازی شده بازی Turok 2 جزئیاتی را ارائه کرد

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۲

استودیوی نایت دایو که پیش از این اقدام به بازسازی بازی Turok: Dinosaur Hunter برروی رایانه‌های شخصی نموده بود اکنون در مورد وضعیت و مرحله ساخت نسخه بازسازی شده نسخه دوم آن یعنی Turok 2: Seeds of Evil جزئیاتی را به اشتراک گذاشت.

این استودیو در صفحه استیم این بازی اطلاعیه زیر را ارسال کرد:

ما از تقاضاهایی که برای بازی Turok 2 وجود دارد آگاهی داریم و همچنان در حال ساخت آن می‌باشیم، در حقیقت ما مراحل ساخت آن را مدت اندکی پس از ارائه نسخه اول آن شروع کردیم. بازی Turok 2 نسبت به نسخه اول آن، یک بازی بزرگتر با تعداد دشمنان، سلاح‌ها و موقعیت‌های بیشتری می‌باشد و از همه مهمتر دارای حالت چندنفره خواهد بود.

ما در تلاش هستیم تا بهترین تجربه ممکن را در بالاترین کیفیت در این بازی در دسترس قرار دهیم. ما تصمیم داریم تا به بازی Turok 2 چیزی را بدهیم که شایستگی آن را دارد.

از همه شما که ما را حمایت و صبوری کردید سپاس گذاریم، می‌دانیم که عاشق این بازی خواهید شد.

همانطور که در اطلاعیه نایت دایو به چشم می‌خورد، این استودیو اشاراتی به حالت چندنفره در بازی Turok 2 کرده است که بنظر می‌رسد در نسخه بازسازی شده این بازی شاهد آن خواهیم بود.

نسخه بازسازی شده بازی Turok در تاریخ ۱۷ دسامبر سال ۲۰۱۵ عرضه شد و در استیم، GOG و فروشگاه هامبل در دسترس قرار گرفت. پیش از این نایت دایو اعلام کرده بود که نسخه بازسازی شده بازی Turok 2 شامل بهبود و افزایش گرافیک و همچنین بهبود سایر قابلیت‌های آن خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید