کاربران Origin و EA Access هم‌اکنون می‌توانند Battlefield 1 را تجربه کنند

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸

اگر شما از مشترکین سرویس Origin و یا EA Access هستید خبر خوبی برای شما داریم. از هم‌اکنون می‌توانید بازی Battlefield 1 را به صورت پری‌لود، دریافت و تجربه کنید. با گیمفا و جزئیات خبر همراه باشید.

کاربران Origin بر روی رایانه‌های شخصی از هم‌اکنون می‌توانند با استفاده از پری‌لود، بازی را به مدت ۱۰ ساعت تجربه کنند. پری‌لود بازی Battlefield 1 نیز ۴۱ گیگابایت حجم دارد و شما پس از دریافت این مقدار حجم می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. همچنین کاربران EA Access بر روی ایکس‌باکس وان نیز می‌توانند پری‌لود بازی را تجربه کنند.

مشترکین Origin و EA Access می‌توانند در پری‌لود بازی به تجربه دو مرحله از بخش کمپین (تکنفره) بازی و در بخش چندنفره نیز از پنج نقشه به نام‌های، St. Quentin Scar، Amiens، Sinai Desert، Fao Fortress و Suez به بازی بپردازند. همچنین حالات موجود در پری‌لود نیز، Conquest، Rush، Operations و Domination هستند.

لازم به ذکر بوده تمامی امتیازات بدست آمده در طول بازی از تاریخ ۱۳ تا ۲۰ اکتبر (۲۲ تا ۲۹ مهر) تا زمانی که شما بازی کامل را خریداری کنید به شما اهدا خواهد شد.

Battlefield 1 یکی دیگر از سری‌بازی‌های شوتر ساخته استودیو دایس است که در جنگ جهانی اول جریان دارد. این بازی در تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید