تاریخ انتشار Robinson: The Journey مشخص شد

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۴

طبق تایید کرای‌تک، عنوان واقعیت مجازی Robinson: The Journey در ۸ و ۹ نوامبر (۱۸ و ۱۹ آبان) به‌ترتیب در آمریکای شمالی و اروپا عرضه خواهد شد و در ادامه می‌توانید از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

Robinson: The Journey یک بازی واقعیت مجازی علمی-تخیلی و اولششخص است که توسط کرای‌تک با همکاری سونی ساخته می‌شود و در انحصار پلی‌استیشن وی‌آر قرار دارد. به‌طور کلی، تمرکز این عنوان برروی گشت و گذار در جهانی عجیب و مرموز است که شامل رازها، موجودات و چالش‌های مختلف می‌شود. خلاصه‌ی داستان بازی بدین شرح است:

Robinson: The Journey شما را در نقش فردی به‌نام رابین قرار می‌دهد. وی بازمانده‌ی سفینه‌ی Esmeralda بوده که به سیاره‌ای بیگانه سقوط و تصادف کرده است و هیچ نشانی از انسان‌ها در آن سیاره وجود ندارد. او که خود را تنها در سیاره‌ای عجیب می‌یابد، باید به کشف رازهای آن و سفینه‌ی فضایی بپردازد و بفهمد که واقعا کیست.

کرای‌تک نیز تایید کرده است که برای تجربه‌ی Robinson: The Journey نیازی به کنترلرهای پلی‌استیشن موو (PlayStation Move) ندارید. همچنین قیمت این بازی اعلام نشده و مشخص نیست که نسخه‌ی فیزیکی‌اش عرضه خواهد شد یا خیر و باید منتظر اطلاعات بیشتری از سوی سازنده باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید