بتای Super Dungeon Bros از ۲۳ مهر شروع می‌شود

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۰

امروز وایرد پروداکشنز (Wired Productions) اعلام کرد که بازی Super Dungeon Bros با زمینه راک و حالت همکاری (Co-op) یک بتای بسته از ۱۴ اکتبر (۲۳ مهر) و یک بتای باز در آخر هفته ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) در استیم خواهد داشت. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

به بازی‌­بازانی که به اکانت استیم دسترسی دارند توصیه می­‌شود برای بتای بسته بازی ثبت نام کنند، که از ۱۴ اکتبر (۲۳ مهر) در ساعت ۴:۰۰PM BST شروع می­‌شود و تا ۲۰ اکتبر (۲۹ مهر) ادامه می‌­یابد. در طول این بازه زمانی، طرفداران شانس این را خواهند داشت تا حالت­‌های تک نفره و چند نفره لوکال با چهار بازیکن را امتحان کنند.

بازی­‌بازان همچنین این فرصت را خواهند داشت که شخصا Super Dungeon Bros را در بتای باز کاملا آنلاین تجربه کنند که حالت چهار نفره به صورت همکاری (Co-op) با شرکت کنندگان دیگر بتا را دارا می­‌باشد. بازی­‌بازان علاقمند می­‌توانند این بازی را برای استیم در مدت بتای باز آن، از ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) تا ۲۴ اکتبر (۳ آبان) دریافت کنند.

Super Dungeon Bros یک بازی نزاع و جنگ در سیاه چال با محوریت چند نفره است که در آن گروهی از بزرگان سبک راک احضار شده‌­اند تا ماموریتی را از طرف خدایان راک شروع کنند. ماموریت آن­‌ها این است که دنیای فانتزی روخیم (Rokheim)  را بررسی کنند و به دنبال غارت­‌های فراوان باشند، بر انبوه شیاطین نامُرده پیروز شوند و از قهرمانان افسانه­‌های راک از دست رفته پرده بردارند.

این بازی از هر دو حالت آنلاین و آفلاین پشتیبانی می‌­کند و دارای سه جهان چالش برانگیز و منحصر به فرد می‌­باشد. بازیکنان، دنیای با زمینه راک روخیم را بررسی می‌کنند و سپس به جهان­‌های Cryptheim (یک سیاه چال زیرزمینی پیچیده)، Chillheim ( یک کارخانه آبجو سازی که روی یک آتشفشان ساخته شده است) و Bogheim (یک جنگل گسترده پر از حیوانات و گیاهان سمی) خواهند رفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید