تاریخ عرضه قسمت پایانی فصل اول بازی Hitman مشخص شد

۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵

شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرد که قسمت پایانی از فصل اول بازی Hitman در تاریخ ۳۱ اکتبر (۱۰ آبان ماه) منتشر خواهد شد و موقعیت آن در جزیره هوکایدو واقع در کشور ژاپن خواهد بود.

ماموریت جدید مامور چهل و هفت Situs Inversus نام دارد و طبق توضیحات اسکوئر انیکس نقطه اوجی از هر چیزی خواهد بود که بازیکنان در دو حالت گیم‌پلی و داستانی فرا خواهند گرفت. شرکت اسکوئر انیکس در مورد این ماموریت اعلام کرد:

موقعیت هوکایدو  در زمین‌هایی متعلق به بیمارستان خصوصی GAMA واقع خواهد بود. این مرکز ادغامی است از زیبایی‌ها و طراحی‌های ژاپنی و همچنین شامل پیشرفت‌های تکنولوژی این کشور و از ویژگی‌هایی نظیر باغ‌های Zen، رستوران طبیعی سوشی و چشمه‌های آب گرم سنتی ژاپنی برخوردار می‌باشد. مامور ۴۷ وظیفه دارد تا در این قسمت پایانی محل دو هدف را شناسایی کند.

در کنار این معرفی، بیانیه زیر نیز منتشر گردید که از سوی هانس سیفرت به عنوان مدیر استودیوی آی‌او اینترکتیو بوده است:

اینکه بازی Hitman بطور کامل بصورت اپیزودیک و دیجیتالی باشد تصمیم شجاعانه‌ای بود، اساساً این تصمیم منجر به تغییری در نحوه ساخت بازی شد و برای ما این موضوع یک موفقیت بزرگ بود. قصد دارم تا از همه شما بازیکنانی که در این راه ما را همراهی کردید و آن را امکان‌پذیر ساختید تشکر کنم. ما در کنار یکدیگر به ساخت موقعیت‌هایی دست زدیم که تاکنون در بازی‌های Hitman دیده نشده بود و از زمان عرضه بازی اقدام به انتشار محتویات جدیدی برای آن نمودیم. با اینکه این قسمت، قسمت پایانی فصل اول می‌باشد اما این تازه شروعی برای ما است تا دنیای ترور آن را گسترش دهیم.

 

در ادامه تصاویری از آخرین قسمت از فصل اول را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید