چهار بازی جدید به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شدند

21 مهر 1395 - 17:23

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به چهار بازی Jurassic Park: The Game ،Battlestations: Midway ،Dragon’s Lair و Tour de France 2011 رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که چهار بازی اعلام شده به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده‌اند.

اگر هم اکنون هر یک از این سه بازی را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، بازی مورد نظر بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آنها باید از طریق Xbox.com یا کنسول ایکس‌باکس وان اقدام کنید. لازم به توضیح است که بازی Tour de France 2011 برای کلیه مناطق در دسترس نمی‌باشد که آمریکا یکی از این مناطق است.

  • برای دریافت بازی Jurassic Park: The Game به قیمت ۲۰ دلار و حجم ۱٫۵۸ گیگابایت برروی اینجا کلیک کنید.
  • برای دریافت بازی Battlestations: Midway به قیمت ۲۰ دلار و حجم ۴٫۷۶ گیگابایت برروی اینجا کلیک کنید.
  • برای دریافت بازی Dragon’s Lair به قیمت ۱۰ دلار و حجم ۹۸۸٫۶۱ مگابایت برروی اینجا کلیک کنید.

برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۵۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید