هم اکنون قابلیت دریافت بازی Beyond Good & Evil بصورت رایگان برای رایانه‌های شخصی امکان‌پذیر است

۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶

طبق اعلام پیشین شرکت یوبی‌سافت، هم اکنون امکان دریافت بازی Beyond Good & Evil برای رایانه‌های شخصی بصورت رایگان وجود دارد.

شرکت یوبی‌سافت از ماه ژوئن در هر ماه اقدام به انتشار یک بازی بصورت رایگان به مدت ۳۰ روز نموده که علت این کار سالگرد ۳۰ سالگی این شرکت بوده است، این شرکت در سال ۱۹۸۶ تاسیس شده است. تا به امروز این شرکت ۴ بازی رایگان دیگر نیز در هر ماه معرفی نموده است که شامل بازی‌های Prince of Persia: Sands of Time (بازی رایگان ماه ژوئن)، Splinter Cell (بازی رایگان ماه جولای)، Rayman Origins (بازی رایگان ماه اوت) و The Crew (بازی رایگان ماه سپتامبر) بوده‌اند. همانطور که این شرکت در هفته گذشته اعلام کرده بود، بازی رایگان این ماه، بازی Beyond Good & Evil می‌باشد.

برای دریافت این بازی، وارد یوزر Uplay خود شده یا در صورتیکه چنین یوزری را در اختیار ندارید، یک یوزر ساخته و با مراجعه به صفحه Ubi 30 و کلیک برروی Get the Game Now، این بازی را دریافت و سپس اقدام به اجرای آن نمایید.

 

بازی Beyond Good & Evil 2 برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ معرفی شد اما بعدها شرکت یوبی سافت صحبت یا نمایشی از آن ارائه نکرد و سوالاتی را در ذهن مخاطبین بوجود آورد که آیا اصلاً این بازی در دست ساخت قراردارد یا خیر.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Amir.P گفت:

  دم یوبی که داره امسال (شمسی) میترکونه. انتشار واچ داگز ۲ و فور آنر و گوست که همه عالین. انتشار بازی های رایگان به مناسب ۳۰ سالگی شدنش. استراحت دادن کافی به سری assassin. کلا دمش گرم! ساپورت عالی از بازی های فعلی از جمله رینبو

  0
  0
 • dark_one گفت:

  Grin
  بریم برای بازی
  به امید انتشار نسخه دوم

  0
  0
 • ArashS گفت:

  عجب بازیی بود !!!!!!!
  ی کم بازی میکردم کرش میداد و باید صبر میکردم تا بهینه ساز بیاد. نهایتا بعد از چندین بهینه ساز بلاخره بازی به تهش رسید!!!!!!!!
  بازی توم ریدر فرشته تاریکی هم همین مدلی بود و بدجوری روی مخ بود، ولی نمیدونم چرا بیخیال این دوتا بازی مزخرف نشدم و بعد مشقات فراوان نهایتا تمومشون کردم.

  0
  0