بسته‌ای منحصربفرد از بازی Rise of the Tomb Raider که تنها قادر خواهید بود به تماشای آن بنشینید

فرشاد سامانی
۲۱ مهر ۱۳۹۵ - 10:15

بتازگی بازی Rise of the Tomb Raider برای کنسول پلی‌استیشن ۴ تحت عنوان نسخه ۲۰Year Celebration در دسترس قرار گرفته است. شرکت سونی نیز به همین مناسبت نسخه ویژه‌ای از این بازی را به نمایش گذاشته است و متاسفانه بنظر نمی‌رسد که قادر باشید به این نسخه دسترسی پیدا کنید و تنها باید به تماشای آن بنشینید.

پلی‌استیشن انگلستان در توییتر خود تصاویری از بسته مربوط به پلی‌استیشن ۱ بازی Rise of the Tomb Raider منتشر نمود که در کنار بسته بندی به سبک بازی‌های پلی‌استیشن ۱، شاهد یک دفترچه راهنما نیز هستیم. در زیر تصاویر انتشار یافته را مشاهده خواهید کرد:

در درون بسته بندی این بازی یک نسخه از بازی برای پلی‌استیشن ۴ قرار داده شده است و با مشاهده این بسته بندی، نباید امیدی به انتشار این بازی برای پلی‌استیشن ۱ در دل شما ایجاد شود.

نسخه ۲۰-Year Celebration بازی Rise of the Tomb Raider که بتازگی برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است، شامل نسخه‌ای از بازی اصلی است که برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز منتشر شده بود. این نسخه شامل کلیه بسته‌های دانلودی، تجهیزات و سلاح‌ها خواهد بود به همین دلیل شامل سیزن پس نمی‌شود. نسخه مربوط به پلی‌استیشن ۴ همچنین دارای یک مرحله اختصاصی برای پلی‌استیشن وی‌آر و همچنین یک سختی جدید نیز می‌باشد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید