طبق اعلام نینتندوی اروپا، کنسول ان‌ایکس همچنان قرار است که در سال ۲۰۱۶ معرفی گردد

۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۰

ماه سپتامبر گذشت و تقریباً در اواسط ماه اکتبر قرار داریم اما هنوز نشانه‌ای از معرفی رسمی کنسول نینتندو ان‌ایکس شرکت نینتندو به چشم نمی‌خورد، این در حالی است که قرار است این کنسول اسرار آمیز در ماه مارس سال ۲۰۱۷ در سراسر جهان عرضه گردد.

تاخیر در معرفی این کنسول این احتمال را بوجود آورده است که شاید تاخیری در معرفی این کنسول وجود داشته باشد.

سخنگوی نینتندوی اروپا در این رابطه اعلام کرد که طبق برنامه‌ریزی شرکت نینتندو، اطلاعات بیشتر در مورد کنسول جدید این شرکت تا پیش از پایان سال جاری به اشتراک گذاشته خواهد شد. سخنگوی نینتندو اعلام کرد:

متاسفانه در این بازه از زمان نمی‌توانیم اطلاعاتی ارائه دهیم و تنها چیزی که می‌توان اعلام نمود این است که شرکت نینتندو اطلاعات بیشتری را در مورد کنسول ان‌ایکس تا پایان سال جاری به اشتراک خواهد گذاشت.

شاید روی صحبت سخنگوی نینتندو با افرادی بوده باشد که در این بازه از زمان امیدهای خود را جهت کسب اطلاعات بیشتر از کنسول ان‌ایکس از دست داده باشند. شاید مدیران این شرکت از قوانینی پیروی می‌کنند که تا لحظه آخر به آنها اجازه اعلام تاخیر در معرفی این کنسول را نمی‌دهد! باید صبر کرد و دید که شرکت نینتندو چه در سر دارد. در حال حاضر سوالی که وجود دارد این است، اگر این کنسول در سال ۲۰۱۶ که تنها دو ماه و نیم به پایان آن زمان باقی است معرفی خواهد شد، این معرفی در چه زمانی از مهلت باقی مانده صورت خواهد پذیرفت؟

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید