بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است

فرشاد سامانی
۲۱ مهر ۱۳۹۵ - 09:20

پس از مدت‌ها شکیبایی، بلاخره دارندگان پلی‌استیشن ۴ به نسخه مربوط به این کنسول بازی Rise of the Tomb Raider دسترسی پیدا کردند، این در حالی است که این بازی در ابتدا برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و سپس برای رایانه‌های شخصی عرضه شده بود.

کریستال داینامیکس به عنوان سازنده بازی در بیانیه‌ای اعلام کرد:

تیم توسعه ما بسته نهایی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration را طراحی نمودند. این بازی شامل محتویاتی است که هر بازی باید آن را در اختیار داشته باشد، محتویاتی نظیر داستان حماسی بخش تک‌نفره، وجود اکشن در co-op و یک بخش کامل و همه جانبه برای واقعیت مجازی.

باید توجه داشت که پورت Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration کار آسانی نیز نبوده است. این بازی دارای محتویات جدیدی نظیر یک بخش داستانی به نام Blood Ties می‌باشد که به عنوان تجربه‌ای از قابلیت واقعیت مجازی، به بازیکنان این امکان را خواهد داد تا در ملک کرافت به کاوش بپردازند، همچنین بازیکنان با حالت Horde روبرو خواهند بود که با کابوس‌های لارا و زامبی‌ها همراه خواهد بود، همچنین حالت Endurance اکنون از co-op پشتیبانی خواهد کرد و همچنین سختی جدیدی به نام Extreme Survivor به بازی اضافه شده است. اگر این‌ها کافی نیست باید گفت که این بازی همچنین شامل پنج لباس مختلف برای استفاده می‌باشد که یکی از آنها براساس بازی Tomb Raider 3 می‌باشد. این بازی شامل سیزن پس نخواهد بود چراکه شامل کلیه بسته‌های دانلود بازی می‌شود.

دارندگان نسخه ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی این بازی که دارای سیزن پس نیز می‌باشند، محتویات اضافه این بازی را به رایگان دریافت خواهند کرد، گرچه تجربه واقعیت مجازی تجربه‌ای خواهد بود که در انحصار پلی‌استیشن وی‌آر باقی خواهد ماند.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید