گیفت کارت
گیفت کارت

میزان حجم موردنیاز Battlefield 1 برروی پلی استیشن ۴ مشخص شد

۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۷

امروز سونی صفحه Battlefield 1 را با اطلاعات جدیدی به‌روزرسانی کرد. طبق اطلاعات جدید Battlefield 1 حدود ۴۵ گیگابایت از فضای کنسول پلی استیشن ۴ شما را اشغال می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

Battlefield 1 به‌صورت دقیق‌تر ۴۵.۵۱ گیگابایت فضا برروی کنسول پلی استیشن ۴ شما نیاز دارد، همچنین گفته شده است که برای نصب این عنوان برروی کنسول نسل هشتم مایکروسافت، ایکس‌باکس‌وان، نیاز به ۴۲٫۶ گیگابایت فضا دارید که شاید کمی زیاد محسوب شود و به احتمال زیاد بیشتر این حجم متعلق به بخش داستانی است. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی نیز حجمی ۵۰ گیگابایتی را نیاز خواهد داشت.

در خبر دیگری استریم زنده گیم‌پلی Battlefield 1 از ۱۲ اکتبر (چهارشنبه ۲۱ مهر) آغاز می‌شود و هر روز تا زمان انتشار نسخه نهایی یعنی ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) ادامه دارد. روزانه دو ساعت از گیم‌پلی بازی به‌صورت زنده در صفحه توئیچ Battlefield در ساعت ۲۳:۳۰ الی ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران نمایش داده خواهد شد. برنامه کامل استریم زنده Battlefield 1 را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید