گیفت کارت
گیفت کارت

رویداد هالووین ترور Overwatch آغاز شد

۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۷

شایعه شده بود که قرار است تمی با رویداد خاص به زودی به Overwatch بیاید و امروز مشخص شد این تم برای رویداد هالووین خواهد بود. امروز بازی، بهینه سازی دریافت خواهد کرد که چندین چیز «شبح‌­وار» را به بازی اضافه می­‌کند تا همه آن­‌ها را بررسی کنند. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

رویداد هالووین با نام Halloween Terror نام گذاری شده است و از ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر) تا اول نوامبر (۱۱ آبان) برگذار می­‌شود. یک مد نزاع و جنجال جدید به نام Junkenstein’s Revenge (انتقام Junkenstein) وجود خواهد داشت که در آن Junkrat را در نقش دکتر جانکن اشتاین خواهیم دید. همچنین ۱۲ پوسته با زمینه هالووین وجود خواهند داشت که از طریق جعبه­‌های غارت (Loot box) قابل دریافت هستند. تمام قهرمانان بازی هم قادر خواهند بود از ژست پیروزی جدیدی استفاده کنند و نقشه هالیوود هم بروزرسان خالی از سکنه­‌ای دریافت خواهد کرد.

در خصوص مد جنجالی جدید، «این داستان وحشتناک درباره دکتر جامیسون جانکن­ اشتاین، یک مخترع و دانشمند است که زمانی توسط لرد ادلرزبرون استخدام شده بود. رویای جانکن اشتاین این بود که یک زندگی مصنوعی ایجاد کند ولی لرد ادلرزبرون او و ساخته­‌هایش را مسخره می­‌کرد، او را احمق می­‌خواند و او را از کارش برکنار کرد. جانکن اشتاین تحقیر شده قسم خورد تا به لرد ثابت کند اشتباه می‌­کند و وقتی که یک ملاقاتی سرزده پیش او آمد و به او راز بی­‌نقص کردن مخلوقاتش را پیشنهاد داد، هیولای جانکن اشتاین متولد شد. حال جانکن اشتاین برنامه انتقامش از لرد را می­‌ریزد و تنها ۴ قهرمان بر سر راهش هستند.

رویداد هالووین ترور Overwatch از امروز آغاز می­‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید