بازی Red Dead Revolver برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر گردید

۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۹

بازی Red Dead Revolver استودیوی راکستار هم اکنون قابلیت دریافت برروی پلی‌استیشن ۴ را از طریق پلی‌استیشن استور دارا می‌باشد. این بازی ۱۵ دلار قیمت داشته و از کیفیت ۱۰۸۰p پشتیبانی می‌کند.

در کنار ارتقای گرافیکی، نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Red Dead Revolver از تروفی‌ها، قابلیت اشتراک بازی‌، قابلیت Remote Play، بازخوردهای فعال و صفحه نمایش دوم پشتیبانی می‌کند.

بازی Red Dead Revolver در اصل برای پلی‌استیشن ۲ و ایکس‌باکس در سال ۲۰۰۴ منتشر گردیده بود. حقوق این بازی در ابتدا در اختیار شرکت کپکام قرار داشت اما پس از خریداری استودیوی انگل از سوی راکستار، حقوق این بازی متعلق به این شرکت شد و تیم سازنده بازی به راکستار سن دیگو منتقل شدند.

بازی Red Dead Redemption در ماه می سال ۲۰۱۰ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بود و اکنون از طریق قابلیت پشتیبانی از نسل قبل قابلیت اجرا برروی ایکس‌باکس وان را دارا می‌باشد اما خبری از عرضه این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ در حال حاضر در دسترس نیست.

در ماه می، شرکت تیک تو اعلام کرده بود که بزودی بازی‌های جدیدی را معرفی خواهد کرد اما هیچیک از آنها تا ماه آوریل سال ۲۰۱۷ عرضه نخواهند شد.

اگرچه هنوز بازی Red Dead Redemption 2 بطور رسمی معرفی نشده است اما در اوایل سال جاری نقشه‌ای لو رفت که احتمال می‌رود متعلق به این بازی بوده باشد. از دلایل دیگری که طرفداران به ساخت بازی Red Dead Redemption 2 اعتقاد دارند این است که مدیر عامل شرکت تیک تو در سال ۲۰۱۴ اعلام کرده بود که این فرانچایز یک فرانچایز دائمی محسوب می‌شود.

انتشار بازی Red Dead Revolver برروی پلی‌استیشن ۴ در حالی رخ می‌دهد که حدود یک ماه پیش خبر انتشار این عنوان برروی این کنسول منتشر گردیده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید