تماشا کنید: تریلر بتای بازی Call of Duty: Infinite Warfare

۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱

با توجه به اینکه بتای Call of Duty: Infinite Warfare فقط چند روز تا زمان در دسترس قرار گرفتنش فاصله دارد، اکتیویژن تریلر جدیدی را منتشر کرده که به برخی از حرکات اکشن بخش چندنفره اشاره می‌کند.

با وجود اینکه این تریلر فقط ۱ دقیقه زمان دارد، اما چیزهای جدید زیادی را به نمایش می‌گذارد. این موارد جدید شامل Combat Rigs که یکی از ویژگی‌های اصلی بخش چندنفره است هم می‌شود. ما همچنین سلاح‌ها و تجهیزات جدیدی را مشاهده می‌کنیم که بازی‌بازان قادر به تجربه بازی با آن‌ها هستند.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بتای بازی برای دو هفته تقسیم شده است. اولین بتا از ۱۴ اکتبر الی ۱۷ اکتبر (جمعه ۲۳ مهر الی دوشنبه ۲۶ مهر) ادامه دارد و فقط برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار می‌گیرد. دومین بتا هم در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) شروع می‌شود و در ۲۴ اکتبر (دوشنبه ۳ آبان) پایان می‌یابد و برروی پلی‌استیشن ۴ و همچنین ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. برای دسترسی به بتا باید بازی را پیش‌خرید کنید اما اگر از دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی هستید، قادر به تجربه بتا نخواهید بود.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy یا دیگر نسخه‌های ویژه را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید