شخصیت اصلی مونث در Prey تایید شد

۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸

آخرین نریلر بازی Prey، برای اولین بار نسخه مونث شخصیت اصلی، مورگان یو، را نشان می­‌دهد. از ابتدا احتمال این که بتوان جنسیت شخصیت اصلی را انتخاب کرد وجود داشت اما تاکنون بتسدا فقط نسخه مذکر را نشان داده بود. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

بر اساس گفته آرکین استودیوز (Arkane Studios)، در بازی انتخاب­‌های خیلی زیادی وجود دارد و این تنها یکی از آن­‌ها است.

چه از قدرت­‌های رازآلود و فرا زمینی برای گذشتن از دشمنان استفاده کنید و چه به یک لیوان قهوه خوری تبدیل شوید تا خیلی عادی از یک موقعیت گذر کنید، Prey تنها هدفش این است که به شما قدرتی دهد تا تمام موقعیت­‌ها را آن طور که شما می­‌خواهید بگذرانید. این فلسفه مرکزی نسبت به همه چیز در آرکین استودیوز است و هسته اصلی تصور و طراحی Prey بوده است. اما این فلسفه تنها به این محدود نمی‌­شود که چگونه بازی می­‌کنید، بلکه به این گسترش می­‌یابد که شما چه کسی هستید. در Prey، بازیکنان تنها از طریق اعمالشان خود را تعریف نمی­‌کنند، بلکه آن­‌ها می‌­توانند حتی جنسیتشان را نیز انتخاب کنند. با این که این تصمیم داستان بازی یا این که چگونه با جهان تعامل می‌کنید را تغییر نمی‌­دهد (چون مورگان یو همان مورگان یو است و او چه مونث و چه مذکر بر اساس تصمیم‌­هایی که شما می­‌گیرید شخصیت می­‌گیرد)، باز هم راهی است برای آرکین استودیوز که به بازیکن بله بگوید.

کارگردان خلاق این عنوان، رافائل کولانتونیو می­‌گوید: زمینه شخصیت برای Prey بسیار حائز اهمیت است. مورگان یو کیست؟؟ ما می‌خواستیم به شما این آزادی را بدهیم که بین مرد و زن انتخاب کنید، اما در عین حال نمی‌­خواستیم این که چه کسی خواهید شد را با آن انتخاب محدود کنیم.

Prey ساخته آرکین استودیوز در حال ساخته شدن توسط موتور بازی CRYENGINE است (برخلاف Dishonored 2، که از موتور بازی Void که از id Tech آمده است استفاده می­‌کند) و در سال آینده برای رایانه­‌های شخصی، پلی­‌استیشن ۴ و ایکس‌­باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید