نرخ فریم نسخه رایانه‌های شخصی Battlefield 1 محدودیتی نخواهد داشت

۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۶

شاید Mafia 3 در زمان عرضه خود با قفل ۳۰ فریم بر ثانیه، بسیاری از طرفداران خود برروی رایانه‌های شخصی را ناراحت کرده باشد اما به‌نظر می‌رسد چنین اتفاقی برای یکی از مورد انتظارترین عناوین سال رخ نخواهد داد.

دایس و الکترونیک‌آرتز تایید کردند نسخه رایانه‌های شخصی Battlefield 1 به‌خوبی اجرا می‌شود. با توجه به BFCentral، نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان محدودیت نرخ فریم نخواهد داشت.

این یعنی شما می‌توانید نرخ فریم Battlefield 1 در رایانه‌های شخصی را تا هر اندازه که سیستم شما توان داشته باشد، افزایش دهید و این دقیقا روشی است که بازی‌ها باید برروی این پلتفرم اجرا شوند.

البته دایس و الکترونیک‌آرتز هیچ‌وقت برروی نسخه رایانه‌های شخصی عناوین‌شان کم کاری نکرده‌اند بنابراین چنین خبری ما را متعجب نمی‌کند. بر خلاف برخی از توسعه‌ دهندگان امروزی، همچنان خوب است که ببینیم سازندگان به احترام به طرفداران‌شان برروی رایانه‌های شخصی ادامه می‌دهند.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

بر خلاف نسخه‌های قبلی سری، بخش داستانی Battlefield 1 شامل چندین شخصیت قابل بازی می‌شود که هرکدام را در بین پنج “داستان جنگ” کنترل خواهید کرد. در این بخش می‌توانید توضیحات الکترونیک‌آرتز برای دلیل داشتن چند شخصیت قابل بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید