بودجه ساخت بازی Wasteland 3 در مدت زمان سه روز جمع آوری شد

۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵
بودجه ساخت بازی Wasteland 3 در مدت زمان سه روز جمع آوری شد

بودجه مورد نیاز بازی Wasteland 3 در مدت کوتاهی جمع آوری شد و حال سازندگان اقدامات جالبی برای افزایش حمایت‌‌های مالی در مسیر پیسرفت هرچه بهتر بازی انجام داده‌اند. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

سازندگان بازی Wasteland 3 توانستند به بودجه مورد نظر خود برای ساخت این عنوان دست پیدا کنند، فقط در مدن سه روز بیش از ۲٫۷۵ میلیون دلار از سوی طرفداران برای ساخت و توسعه این بازی جمع آوری شد. در رابطه با همین موضوع رییس استودیوی بازیسازی اینگزایل، برایان فارگو، در پیامی از همه هواداران و حامیان خود که برای ساخت قسمت سوم بازی Wasteland از او حمایت کردند، تشکر کرد.

شما بی‌نظیر هستید و من هرگز نمی‌توانم از شما به اندازه کافی تشکر و قدردانی کنم. بدون شما ما نمی‌توانستیم استقلال خود را حفظ کنیم و افکار و ایده‌های خود را در بازی نقش‌ آفرینی که شما به آن علاقه‌مند هستید، بگنجانیم همچنین از کسانی که در این بازی سرمایه‌ گذاری کرده‌اند نیز تشکر می‌کنم، کمک آنها به ما بسیار باارزش بوذه است. حمایت‌‌ها و اعتماد شما یک دنیا برای ما ارزش دارد و باید برای اینهمه اتفاق خوب همگی یک جشن بگیریم.

کمپین سرمایه گذاری بر روی بازی Wasteland 3، اوایل این هفته پس از معرفی بازی بصورت رسمی، ایجاد شد. با در نظر داشتن موفقیتی که بازی Wasteland 2 در جمع آوری بودجه مورد نظر خود داشت در حالی که طرفداران به مدت ۲۶ سال منتظر نسخه دوم از این سری بودند، ما انتظار تکرار همین موفقیت را برای Wasteland 3 نیز داشته‌ایم. سازندگان بازی Wasteland 2 در سایت کیک استارتر درخواست بودجه ۹۰۰ هزار دلاری را کرده‌ بودند اما در کمال تعجب مبلغ ۲٫۹ میلیون دلار برای ساخت و توسعه این عنوان از سوی طرفداران جمع آوری شده بود. در زمان معرفی بازی Wasteland 3 نیز ۱۳٫۵۲۲ نفر از بازی حمایت به عمل آورده و در نهایت بودجه‌ای به مبلغ ۲٫۷۵۵٫۹۰۵ دلار برای ساخت این عنوان جمع آوری شد.

با رسیدن به بودجه مورد نظر برای ساخت بازی Wasteland 3، حال سازندگان سه هدف را در صورت رسیدن بودجه کافی به حد مورد نظر برای طرفداران مشخص کرده‌اند. از آنجایی که فقط چند روز از این کمپین گذشته‌ و مدت یک ماه برای پایان این کمپین در نظر گرفته شده است، سازندگان در نظر دارند با معرفی این هدف‌ها بودجه بازی خود را افزایش دهند تا بازی به مراتب کامل تری را برای طرفداران عرضه کنند. در قسمت زیر این سه هدف را می‌توانید مشاهده کنید.

رسیدن به بودجه ۲٫۸۵ میلیون دلار: ما شخصی‌ سازی‌های بیشتری را برای کلاس تکاور در نظر می‌گیریم. این شخصی سازی‌ها شامل شخصیت‌های بیشتر، لباس‌های بیشتر و مدل مو‌های بیشتر می‌شود علاوه بر این‌ها وسایل و ابزارهای مخصوص تکاور مانند بیل و دوربین، اگر بر روی شخصیت شما مجهز باشد در بازی می‌توانید آنها را بر روی تکاور خود مشاهده کنید.

رسیدن به بودجه ۳ میلیون دلار: ما یک ماشین سخنگو به عنوان همراه شما در بازی در اختیار شما قرار می‌دهیم. Morningstar نام این ماشین هوشمند است و در مبارزات و سفرهای شما در کنارتان خواهد بود و به شما کمک خواهد کرد.

رسیدن به بودجه ۳٫۱ میلیون دلار: در شروع بازی شما قادر خواهید بود یک نشان مخصوص را طراحی کنید و این نشان به گروه شما تعلق می‌گیرد که در جریان بازی بر روی پایگاه و پرچم‌های شما به نمایش در می‌آید.

استودیوی اینگزایل امکان حمایت از طریق PayPal را نیز برای طرفداران مهیا کرده‌ است. کسانی که از این طریق به حمایت از بازی بپردازند پاداشی همانند بقیه حمایت کنندگان دریافت خواهند کرد.

بازی Wasteland 3 در آینده قرار است بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید