سازنده بازی Rime از علت تاخیرهای متعدد در ساخت این عنوان می‌گوید

۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
سازنده بازی Rime از علت تاخیرهای متعدد در ساخت این عنوان می‌گوید

به‌تازگی سازندگان بازی Rime توضیحاتی در رابطه با روند ساخت این عنوان و جریانات پیش آمده با ناشر قبلی بازی داده‌‎اند. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

فرآیند ساخت و توسعه بازی Rime توسط استودیوی بازیسازی تکیلا وورکس بسیار جالب بوده است. بازی Rime چندین بار در حین ساخت متوقف شد و حتی گاها شایعاتی مبنی بر بستن پروژه ساخت بازی برای همیشه نیز به گوش می‌رسید. به هر حال پس از کش و قوس‌های فراوان به نظر می‌رسد تکلیف ساخت و عرضه بازی مشخص شده است. پروژه ساخت بازی Rime در سال ۲۰۱۳ کلید خورد و پس از گذشت چند سال شاید بتوانیم شاهد انتشار این عنوان در سال بعدی باشیم.

ژوزه هرائز، مدیر روابط عمومی استودیوی تکیلا وورکس، اخیرا مصاحبه‌ای در رابطه با بازی در دست ساخت این استودیو و فرآیند توسعه طولانی و عجیب و غریب این بازی انجام داده است. ژوزه هرائز عنوان کرد که با وجود تاخیرهای فراوان در ساخت بازی، در حال حاضر همه چیز به خوبی طی می‌شود. او همچنین درباره اتفاقات پیش آمده بین این استودیو و شرکت سونی نیز توضیحاتی داده است. به گفته او:

برخلاف آن چیزی که شما فکر می‌کنید ما هیچ مشکلی در توسعه و ساخت بازی در این مدت نداشته‌ایم، تنها اتفاقی که صورت گرفته این است که ما بازی خود را از شرکت سونی پس گرفته‌ایم زیرا ما معتقدیم فرنچایز Rime اثری باارزش با ویژه‌گیهای مثبت فراوان برای استودیوی تکیلا وورکس می‌باشد. ما در این مدت ناشر جدیدی را برای بازی خود انتخاب کرده‌ایم که شرکت Grey Box و Six Foot از کشور آمریکا می‌باشند، این تمام ماجراست. بعضی از مردم فکر میکردند که ما مشکلاتی در ساخت بازی داریم که باید بگویم اینطور نیست و روند ساخت و توسعه بازی به شکل بسیار خوبی در حال طی شدن است. ما جزییات بیشتر از بازی و نمایش‌های بیشتر از گیم‌پلی را در آینده منتشر می‌کنیم. پلتفرم‌های بازی Rime نیز در اوایل سال آینده معرفی خواهند شد. پس فاصله زیادی تا شنیدن جزییات و اخبار بسیار خوب از عنوان Rime نداریم.

هرائز در رابطه با توقف همکاری با شرکت سونی می‌گوید:

این موضوع واقعا جریان پیچیده‌ای نیست. ما بازی خود را از شرکت سونی پس گرفته و به خانه برگرداند‌ه‌ایم. بازی که ساخت آن با افکار و ایده‌های ما بوده است بهتر است در نزدیکی خودمان بماند. ما طی یک گفتمان خوب و دوستانه شرکت سونی را نسبت به تصمیمات خود متقاعد کردیم و هر دو طرف با این موضوع موافقت کرده‌اند. به هر حال شما می‌دانید که در صنعت بازیسازی همواره شایعات بسیار زیادی به گوش مردم و رسانه‌ها میرسد اما همه ماجرا همین چیزی بود که برای شما تعریف کرده‌‌ام.

بازی Rime در حال حاضر برای عرضه در سال ۲۰۱۷ برنامه‌ ریزی شده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید