میازاکی مخالفتی در رابطه با بازسازی عناوین Dark Souls و Demon’s Souls ندارد

۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶
میازاکی مخالفتی در رابطه با بازسازی عناوین Dark Souls و Demon’s Souls ندارد

به‌تازگی هیدتاکا میازاکی، سازنده سری بازی‌های Dark Souls و Demon’s Souls، مصاحبه‌ای در رابطه با امکان بازسازی نسخه‌های قدیمی این سری انجام داده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

به اعتقاد بسیاری از بازیبازان، سری بازی‌های Dark Souls به همراه Demon’s Souls را می‌توان از بهترین فرنچایزهای دنیای بازی برشمرد. همواره ما شاهد اتمسفر منحصر بفرد و فرصت‌های بیشمار برای ادامه روند هر نسخه از این سری بوده‌ایم و همیشه تفاوت را در بسیاری از چیزها همگام تجربه عناوین Dark Souls در مقایسه با بازی‌های دیگر در هر نسل حس کرده‌ایم. با توجه به این کیفیت و محبوبیت سری بازی‌های Dark Souls، طبیعی است که بسیاری از بازیبازان انتظار انتشار نسخه‌های بازسازی شده نسخه‌های قدیمی بازی را داشته باشند زیرا برای بیشتر بازیبازان تهیه نسخه‌های قدیمی و تجربه آن بر روی سیستم‌ها و کنسول‌های جدید کار بسیار سختی به نظر می‌رسد. در مصاحبه‌ای که آقای هیدتاکا میازاکی سازنده این سری در باره بازسازی نسخه‌های قدیمی Dark Souls داشته‌است، به‌نظر میرسد مخالفتی با انجام این کار ندارد منتها تعدادی مشکل تجاری و کاری برای انجام این بازسازی‌ها وجود دارد. در مصاحبه‌ای که میازاکی با مجله Rolling Stone انجام داده‌ است، در جواب امکان عرضه نسخه‌های بازسازی شده بازی‌های قدیمی Dark Souls و Demon’s Souls، عنوان کرد:

من پیش ازاین نیز این درخواست‌ها را شنیده‌ام و نظر خود را در این باره گفته‌ام، همانطور که می‌دانید ناشر بازی Demon’s Souls، شرکت سونی است و ناشر بازی‌های Dark Souls نیز شرکت باندای نامکو می‌باشد. با توجه به این موضوع من در جایگاهی قرار ندارم که به طور قطع راجع به این موضوع صحبت کنم.

شنیدن این جملات از سوی میازاکی شاید برای طرفداران این سری کمی ناامید کننده به نظر برسد اما او در ادامه صحبت‌هایش گفت:

در پاسخ به این سوال که آیا من مخالفتی با سپردن انجام بازسازی بازی‌ها به یک تیم جدید دارم یا خیر باید بگویم که من مخالفتی با این موضوع ندارم. اگر این اتفاق شکل گرفت من اطمینان کامل دارم که هر دو شرکت سونی و باندای نامکو به خوبی از محبوبیت و قابل احترام بودن سری بازی‌های Dark Souls به همراه Demon’s Souls آگاه هستند و مطمعنم که انجام این کار را به یک تیم خوب و حرفه‌ای میسپارند.

با توجه به مشکلاتی که در راه بازسازی نسخه‌های قدیمی Dark Souls و Demon’s Souls وجود دارد، صحبت‌های میازاکی می‌تواند طرفداران این سری را کمی دلگرم کند. او در صحبت‌هایش به ما اطمینان داده است که یک تیم قوی و حرفه‌ای بر روی این پروژه کار خواهند کرد که همین موضوع نشان می‌دهد هنوز احتمال بازسازی این سری محبوب وجود دارد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید