بهینه‌ساز بعدی بازی Smite یک خفاش غول پیکر و یک نقشه هالووین را معرفی خواهد کرد

۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۱

بتازگی جزئیات بهینه‌ساز ۳٫۱۹ بازی Smite اعلام شده است که طبق آن، این بهینه‌ساز یک شخصیت جدید که خفاشی غول پیکر می‌باشد را به این بازی اضافه خواهد کرد.

نام این شخصیت جدید Camazotz می‌باشد که به معنی خفاش مرگ‌آور است. او دارای خصوصیت Essence Drinker می‌باشد که مربوط به گذشته این شخصیت می‌شود. زمانیکه یکی از خدایان بمیرد، چند دقیقه طول می‌شکد تا essence او از دست برود اما Camazotz اقدام به دریافت essence او در مدت چند ثانیه کرده و سلامتی خود را بهبود خواهد داد و mana دریافت خواهد کرد. قابلیت Essence Drinker همچنین دارای هدایای vampirism نیز می‌شود.

یکی از توانایی‌های این شخصیت Screech می‌باشد که از آسیب دیدگی او جلوگیری می‌کند. توانایی دیگر او Vampire Bats است که همچون توانایی Screech است اما قابلیت محدودتری را دارا می‌باشد و تنها با یک هدف بجای چند هدف سر و کار خواهد داشت. Ultimate او Bat Out of Hell می‌باشد که منجر به پرواز چند ثانیه‌ای این شخصیت شده و امکان آسیب رسانی به دشمنان را فراهم خواهد کرد، همچنین کلیه دشمنان نیز قابلیت آسیب رسانی به او در این حالت را خواهند داشت. در پایین تصاویر مربوط به این شخصیت را مشاهده خواهید کرد:

در این بهینه ساز جدید همچنین شاهد چندین لباس خواهید بود. شخصیت Neith لباس Scarlet Dangerfield را دریافت خواهد کرد که او را شبیه به یک جاسوس شیطانی می‌کند، او همچنین دارای یک چشم بند و اسلحه نیز خواهد بود. شخصیت Fenrir یک ظاهر گرگنما را دریافت خواهد کرد که لباسیsmit پاره به تن خواهد داشت. شخصیت‌های دیگر نیز لباس‌هایی را دریافت خواهند کرد.

این بهینه ساز همچنین شامل نقشه The Arena خواهد بود که دارای تمی مربوط به هالووین می‌باشد.

بعلاوه در این بهینه ساز با دستاوردهای جدیدی برای Zhong Kui ،Kali ،Ne Zha و Cabrakan و همچنین تغییراتی در جهت ثبات بازی روبرو خواهیم بود. قیمت Runeforged Hammer از ۲۴۰۰ به ۲۰۰۰ تغییر کرده است و همچنین قدرت فیزیکی او به میزان ۱۰ کاهش یافته است. Ritual Dagger نیز با کاهش قیمت از ۲۰۰۰ به ۱۸۵۰ روبرو بوده است اما نیمی از سرعت حمله خود را از دست داده است (از ۲۰ درصد به ۱۰ درصد کاهش یافته است.).

این بهینه ساز تغییراتی را برروی برخی از خدایان داشته است که زیاد قابل توجه بنظر نمی‌رسند. تغییرات مربوط به Medusa از حداقل تغییر قابل توجه برخوردار بوده است. دو توانایی Acid Spray و Lacerate او اکنون میزان کمتری mana نیاز خواهند داشت. Chaac نیز تغییراتی را داشته است و اکنون Ultimate او به نام Storm Call با جایزه همراه خواهد بود و دارای آسیب و وسعت قدرت بیشتری خواهد بود. Scylla نیز با تغییراتی همراه بوده، بطور مثال Crush اکنون به mana بیشتری نیاز خواهد داشت اما آسیب  رسانی و وسعت قدرت بیشتری خواهد داشت. همچنین Susano نیز بار دیگر دچار تغییر و تحول شده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید