تحلیلگران: نسخه نهایی Gears of War 4 تفاوت‌های بارزی نسبت به دموی نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۵ دارد

۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۲

بازی Gears of War 4 اولین بار در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۵ به نمایش درآمد که تفاوت‌های کلیدی با نسخه نهایی بازی داشته است. تحلیلگران Digital Foundry برخی از این تفاوت‌ها را مشخص کرده‌اند.

اولین نکته‌ای که مورد اشاره قرار گرفته است این است که داستان دو نسخه تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته‌اند. در دموی نمایشگاه E3 ما شاهد شکار هیولاها توسط JD و Kait بوده‌ایم اما در نسخه نهایی شاهد حضور Marcus Fenix و Del نیز بوده‌ایم. شباهت سازه‌ها در هر دو نسخه امر قابل تشخیصی است گرچه در نسخه نهایی شاهد روشن‌تر بودن آنها هستیم.

تغییراتی نیز در میان این دو نسخه در مورد Shadow maps وجود دارد که که تحلیلگران اعتقاد دارند دلیل این تفاوت از دید زیبایی شناسی بازی بوده است، چراکه این موضوع در بازی‌های مشابه دیگر نیز قابل مشاهده است. تحلیلگران به تغییرات چراغ قوه در نسخه نهایی مخصوصاً در حالت HDR ایکس‌باکس وان اس این بازی نیز اشاره کرده‌اند.

یکی از تفاوت‌های بزرگ مربوط به واکنش درختان نسبت به وضعیت آب و هوا می‌شود. در دموی بازی شاهد واکنش شدید درختان نسبت به باد می‌باشیم اما در نسخه نهایی بنظر می‌رسد که واکنش درختان نسبت به باد کمتر شده است و بنظر می‌رسد که یک نسیم در میان شاخ و برگ آنها در جریان است. قابلیت تخریب معماری بازی در هر دو نسخه بسیار شبیه به یکدیگر می‌باشند. برخی رویدادهای بازی نیز با تغییراتی روبرو بوده‌اند، به عنوان مثال در یکی از صحنه‌ها که قصد عبور از پلی را دارید، در نسخه نهایی زمانیکه در حال عبور از پل هستید شاهد انفجار ماشین خواهید بود اما در نسخه دمو زمانیکه بطور کامل از پل رد شده‌اید شاهد این انفجار خواهید بود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید