فروشگاه آمازون خبر از تاخیر در ارائه نسخه Ultimate بازی Gears of War 4 داده است

۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۰

فروشگاه آمازون به برخی از خریداران نسخه Ultimate بازی Gears of War 4 خبر داده است که بازی آنها با تاخیر به دستشان خواهد رسید.

نسخه ۱۰۰ دلاری بازی Gears of War 4 دسترسی زودهنگام ۴ روزه‌ای را برای دریافت کنندگان آن ایجاد خواهد کرد و در کنار هدایایی نظیر سلاح و لباس‌، سیزن پس موجود در آن شامل یک بسته Vintage VIP می‌شود که شامل پوسته‌هایی برای لباس‌ها و یکی از شخصیت‌ها می‌باشد و دارندگان بسته دانلودی نقشه این بازی از ۲۴ نقشه اضافه و لیست بازی سازنده بهره خواهند برد که امکان دسترسی به حالت‌ها، نقشه‌ها و موارد دیگری را پیش از عرضه عمومی فراهم می‌کند.

امکان استفاده از نسخه گفته شده از تاریخ ۷ اکتبر ایجاد شده است اما برخی از کاربران گزارش کرده‌اند که آنها هنوز نسخه‌های خریداری شده خود را از سوی فروشگاه آمازون دریافت نکرده‌اند. برخی از کاربران نیز گزارش داده‌اند که نسخه‌های خریداری شده آنها در روز دوشنبه تحویل خواهد شد که بدلیل روز کلمب بودن این روز (دومین دوشنبه ماه اکتبر) بنظر نمی‌رسد که آنها نسخه خریداری شده خود را تا روز سه‌شنبه دریافت کنند و این به معنی از دست دادن ویژگی‌های این نسخه ویژه برای خریداران آن خواهد بود.

برخی از کاربران نیز گزارش کرده‌اند که از سوی آمازون به آنها اعلام شده است که از ایمیل اطلاع رسانی ارسال شده چشم پوشی کنند چراکه نسخه‌های خریداری شده آنها ارسال شده است اما وضعیت خرید بیشتر بازیکنان همچنان نامعلوم است. بیشتر خریداران گزارش کرده‌اند که درخواست لغو سفارش خود را از فروشگاه آمازون نموده‌اند و بدنبال خرید نسخه Ultimate از فروشگاه‌های دیگری نظیر بست بای می‌باشند.

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بصورت رسمی عرضه خواهد شد. این بازی جزو بازی‌های برنامه Play Anywhere می‌باشد که بدین معنی است در صورت خرید یک نسخه دیجیتالی از این بازی برروی هر یک از پلتفرم‌های گفته شده، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد. این بازی امتیاز ۷ از ۱۰ را از سایت گیم اسپات بدست آورده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید