گیفت کارت
گیفت کارت

میزان فضای موردنیاز عنوان Dishonored 2 مشخص شد

۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۷
بروزرسان جدید بازی Dishonored 2 منتشر شد

حدود یک ماه دیگر تا زمان عرضه Dishonored 2 باقی مانده است و حال امروز میزان فضای موردنیاز آن مشخص شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

در تصویر زیر که از باکس نسخه پلی استیشن ۴ گرفته شده است، شاهد حجم ۴۰ گیگابایتی آن برروی این کنسول هستیم. همچنین برچسب “بهبود یافته برای پلی استیشن پرو” نیز برروی آن دیده می‌شود. احتمالا حجم دیگر نسخه‌های بازی نیز نزدیک به میزان فضای نسخه پلی استیشن ۴ باشد. در ادامه نگاهی به تصویر می‌اندازیم.

 

Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (جمعه ۲۱ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. بازی توسط استودیوی آرکین که نسخه اول بازی را هم ساخته بود در دست توسعه قرار دارد.

برخلاف نسخه قبلی، در Dishonored 2 شخصیت‌های اصلی صداگذاری شده‌اند. هاروی اسمیت در مصاحبه خود با گیم‌اسپات گفت شخصیت‌های صداگذاری شده، بازی را گرم‌تر و صمیمی‌تر می‌کند. او افزود آزمایش این مورد در محتوای دانلودی نسخه اول Dishonored بسیار مفید بود.

اسمیت در گذشته به گیم‌اسپات گفته بود Dishonored 2 را می‌توان بدون استفاده از قدرت‌های ماوراء الطبیعی به اتمام رساند. Emily قادر به رد کردن درخواست‌های Outsider خواهد بود و می‌تواند بر چیزی تکیه نکند.

او همچنین افزود برای درک داستان Dishonored 2 و حتی درک تاثیر محیط برروی داستان باید آن را دوبار به اتمام برسانید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید