ساخت نسخه رایانه‌های شخصی Final Fantasy 15 به یک سال زمان نیاز دارد

۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹

شایعه شده است که Final Fantasy 15 نسخه‌­ای برای رایانه­‌های شخصی دریافت خواهد کرد. با این که اسکوئر اینکس هنوز به طور رسمی چیزی را اعلام نکرده است، تقریبا اطمینان داریم که سرانجام این اتفاق خواهد افتاد. بر اساس گفته کارگردان آن، هاجیمه تاباتا، ساخت یک نسخه مناسب برای رایانه­‌های شخصی یک سال زمان می­‌برد. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

همانطور که تاباتا به ویدا اکسترا اعلام کرد، تیم توسعه دهنده برای ساخت یک نسخه مناسب از Final Fantasy XV برای رایانه­‌های شخصی به یک سال زمان نیاز دارد.

تاباتا قبلا اعلام کرده بود که نسخه رایانه شخصی Final Fantasy XV (اگر ساخته شود)، نمایشی واقعی از تکنولوژی است و از نسخه­ کنسول­‌ها بهتر خواهد بود. برای این کار، تیم توسعه دهنده باید ابتدا موتور بازی را سازگار کنند و سپس به توسعه بازی اصلی بپردازند.

نیاز است اشاره کنیم که موتور بازی هم اکنون بسیار عالی روی رایانه­‌های شخصی کار می‌کند. اسکوئر اینکس تاکنون در جامعه‌های مجازی مختلف نسخه­‌های آزمایشی از Final Fantasy XV در حال اجرا بر روی رایانه­‌های شخصی نشان داده است.

بنابراین اگر در آینده نسخه رایانه­‌های شخصی Final Fantasy XV ساخته شود، کمی طول می‌­کشد تا آماده شود. اما همچنان معتقدیم که ارزش زحمت و صبر را خواهد داشت.

Final Fantasy 15 برای پلی‌­استیشن ۴ و ایکس‌­باکس وان در ۲۹ نوامبر (۹ آذر) عرضه می­‌شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید