Final Fantasy 15 هنگام عرضه از HDR بر روی ایکس‌باکس وان اس پشتیبانی خواهد کرد

۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۱

پشتیبانی از HDR در عناوین ایکس‌­باکس وان اس روز به روز در حال افزایش است و البته آخرین بازی، یکی از بزرگ‌ترین بازی­‌های سال خواهد بود. طبق اعلامیه‌­ای مستقیما از طرف مدیر ایکس‌­باکس، تایید شد که Final Fantasy 15 هنگام عرضه از HDR بر روی ایکس‌­باکس وان اس پشتیبانی خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

مدیر ایکس‌­باکس، فیل اسپنسر، در اکانت توییتر خود این خبر را اعلام کرد و همچنین اعلام داشت که بی­‌صبرانه منتظر است تا در اواخر نوامبر این عنوان عرضه شود و آن را بازی کند.

قابلیت HDR در نسخه­‌های استاندارد ایکس‌­باکس در دسترس نیست چرا که این ویژگی برای اولین بار در ایکس‌­باکس وان اس معرفی شد. این قابلیت تصاویر پرانرژی­‌تر و پرطراوت‌­تری فراهم می­‌کند البته باید دستگاه تلویزیون هم از این قابلیت پشتیبانی کند. بازی­‌های بزرگ اخیر مانند Gears of War 4 و Forza Horizon 3 به طور چشم‌گیری از آن بهره برده‌­اند. قابلیت HDR همچنین در تمام کنسول­­‌های پلی­‌استیشن ۴ وجود دارد و توسط بروزرسانی فیرم‌­ویر به آن­‌ها اضافه شد.

اخیرا اعلام شد که عروسک­‌های Moogles هم جزئی از بازی خواهند بود اما آن‌ها به گونه‌­ای کاملا متفاوت با سری­‌های قبلی بازی خواهند بود.

Final Fantasy 15 برای پلی­‌استیشن ۴، ایکس‌­باکس وان و رایانه­‌های شخصی در ۲۹ نوامبر (۹ آذر) عرضه می­‌شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید