گزارش: Mafia 3 دارای داستان و دیالوگ‌های فوق‌العاده خوب، عدم تنوع در ماموریت‌ها و مبارزات است

۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰

از آنجا که Mafia 3 امروز منتشر شده، نقدهای اولیه آن شروع به انتشار در ردیت هستند و ما هم‌اکنون می‌توانیم توضیحات مختصری از نظراتی که خوانده‌ایم را برای شما ارائه کنیم. به یاد داشته باشید نقد و بررسی‌های Mafia 3 قرار نیست امروز به‌طور کامل عرضه شوند زیرا توکی گیمز اعلام کرد کدهای اختصاصی منتقدان را همین امروز برای آن‌ها ارسال کرده است.

پس از گذشت حدودا ۶ ساعت، بازی‌بازان شاهد داستان و دیالوگ‌های فوق‌العاده خوبی هستند. صداگذاری Mafia 3 هم به‌خوبی کار شده و مشابه Uncharted 4، زمانی که صحبت یک شخصیت را قطع می‌کنید، آن‌ها پس از چند ثانیه دوباره راجع به موضوع مورد نظرشان شروع به صحبت خواهند کرد. همچنین هنگر ۱۳ به این علت که لوازم و مضمون آن دوره قدیمی بازی را با دقت و صحت پیاده‌سازی نموده، مورد تحسین قرار گرفته است.

به‌طور فنی، چند ساعت اول بازی به نوعی یک آموزش هستند و البته نرخ فریم هم چندین بار افت می‌کند اما زمانی که در بازی پیشرفت کنید و به جلوتر بروید، به سختی می‌توان متوجه افت فریم شد. با این حال، متاسفانه مشکلات در هنگامی که بازی هیجانی می‌شود و سرعت افزایش می‌کند هم خودشان را نشان می‌دهند. به عنوان مثال، وقتی که سوار ماشین شوید کاهش نرخ فریم را می‌فهمید و حتی باعث کرش کردن بازی هم خواهد شد. موسیقی هم در طی بازی ظاهرا شگفت‌انگیز است.

از آنجا که می‌توانید در ابتدا از سلاح‌ها و چاقو استفاده کنید، مبارزات راضی کننده هستند اما تنوعی که احتمالا انتظارش دارید را شاهد نخواهید بود. علاوه بر این، ماموریت‌های بازی هم چنین مشکلاتی را داراست و همیشه از بازی‌بازان خواسته می‌شود یک شخصی را در یک مکان خاص به قتل برسانند و دیگر هیچ!

Mafia 3 در ۷ اکتبر (مصادف با ۱۶ مهر) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. علاوه بر این، تریلر زمان عرضه بازی را می‌توانید در این بخش با سه کیفیت مختلف دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید