گیفت کارت
گیفت کارت

جزئیات بتای بازی Call of Duty: Infinite Warfare اعلام شد

۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵

یک ماه تا زمان عرضه بازی Call of Duty: Infinite Warfare زمان باقی است اما اگر این بازی را پیش خرید کرده باشید در زمان‌های مقرر و برروی پلتفرم‌های اعلام شده به بتای چندنفره آن دسترسی خواهید داشت.

همانطور که پیش از این اعلام شده بود بتای این بازی شامل دو فاز خواهد بود. فاز اول از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ اکتبر (۲۳ تا ۲۶ مهر ماه) و فاز دوم از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ اکتبر (۳۰ مهر ماه تا ۳ آبان ماه) در جریان خواهند بود. بازیکنان پلی‌استیشن ۴ در هر دو فاز شرکت خواهند کرد اما کاربران ایکس‌باکس وان تنها در فاز ثانویه شرکت داده خواهند شد. بازیکنان رایانه‌های شخصی در هیچیک از این دو فاز شرکت داده نخواهند شد.

زمانیکه به بتای این بازی دسترسی بابید، قادر خواهید بود تا در سه نقشه آن بازی کنید. این نقشه‌ها شامل نقشه Frontier، یک ایستگاه فضایی در نزدیکی نپتون، نقشه Frost، یک مرکز تحقیقاتی واقع در یکی از قمرهای مشتری و در نهایت نقشه Throwback خواهد بود که بازگشتی به دهه ۱۹۵۰ ایالات متحده آمریکا خواهد بود.

در کلیه نقشه‌های گفته شده شما امکان انتخاب حالت‌هایی را در کل نقشه‌ها خواهید داشت. این حالت‌ها شامل حالت‌های کلاسیکی نظیر Team Deathmatch ،Domination و Kill Confirmed خواهند بود و همچنین شامل حالت‌های جدیدی نیز خواهند بود که یکی از آنها Defender می‌باشد که وظیفه بازیکنان گرفتن یک drone و دفاع از آن تا حد ممکن می‌باشد.

همچنین بازیکنان قادر خواهند بود تا از میان شش Combat Rig موجود در بازی اصلی، با سه تای آنها به اجرای بازی بپردازند. هر Rig دارای خصوصیات مخصوص به خود بوده و قابلیت تجهیز شدن با یک Payload و یک Trait را خواهد داشت.

اولین Rig موجود Warfighter می‌باشد. بهترین انتخاب برای مبارزات با رده متوسط و حضور سلاح‌هایی نظیر SMGها و assault rifles می‌باشد. به عنوان Payloads شامل Claw، یک سلاح شات گسترده که دارای گلوله‌هایی با امکان کمانه کردن می‌باشد، Combat Focus به بازیکنان امتیاز دو برابری خواهد داد و قابلیت قرار گیری سریعتری در scorestreak را برای شما فراهم خواهد کرد، Overdrive جهت افزایش سرعت می‌باشد. در کنار این قابلیت‌های منحصر بفرد، Warfighter دارای چند Trait نیز می‌باشد که می‌توانند در مشخص کردن دشمنان نزدیک به شما کمک کنند.

دومین Rig که در اختیار بازیکنان قرار دارد، Merc نام دارد که مخصوص سلاح‌های سنگین بوده و قابلیت دفاعی خوبی را محیا خواهد کرد. Payloadهای آن شامل Steel Dragon، یک هدف یاب خودکار، Bull Charge، یک سپر که اجازه نابودی دشمنان را خواهد داد و Reactive Armor می‌باشد که یک جریان الکتریکی جهت حفاظت از شما در برابر شلیک‌ها را محیا خواهد ساخت. Traitهای این Rig به شما اجازه خواهد داد تا با سرعت بیشتری به سلامت پایه خود دست یابید و از سلاح‌های سنگین استفاده کنید.

آخرین Rig موجود در بتای این بازی Synaptic نام دارد. یک droid که قابلیت افزایش سرعت و درگیری‌های نزدیک را فراهم خواهد ساخت. این Rig شامل Payloadهایی نظیر Equalizer، که دو مسلسل سرکوب کننده می‌باشند، Reaper و Rewind می‌باشد که همچون توانایی Recall شخصیت Tracer در بازی Overwatch می‌باشد. Traitهای این Rig به شما امکان افزایش سرعت و قابلیت پرش و نابودی دشمنانی که در محل فرود شما حضور دارند را خواهد داد.

یکی از قابلیت‌های جدید چندنفره بازی Infinite Warfare یک metagame به نام Mission Teams می‌باشد. شما امکان کمک خواستن از یکی از تیم‌ها و تکمیل ماموریت و افزایش رنک تیم خود را خواهید داشت. در بتای بازی دو تیم وجود خواهند داشت. در زمان شروع شما امکان کمک خواستن از JTF Wolverines را خواهید داشت و با پیشرفت قادر خواهید بود تا به Orion Initiative ملحق شوید. هر تیمی دارای فرمانده خود خواهد بود که ماموریت‌ها را اعلام خواهد کرد. با رنک بدست آمده از جوایز منحصر بفردی چون آیتم‌های ویژه و سلاح برخوردار خواهید شد.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن‌ ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. افرادیکه نسخه ۸۰ دلاری این بازی را دریافت کنند، یک کپی رایگان از نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را دریافت خواهند کرد. اگر این نسخه از بازی را برروی پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کرده باشید هم اکنون امکان اجرای کمپین نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را خواهید داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید