گیفت کارت
گیفت کارت

بروزرسان جدید Fallout Shelter هم اکنون در دسترس است

۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۸

بتسدا بروزرسان جدیدی را برای بازی Fallout Shelter منتشر نمود که قابلیت‌ها، ماموریت‌ها و موارد جدید دیگری را به این بازی اضافه خواهد کرد.

یکی از قابلیت‌های جدیدی که توسط بروز رسان ۱٫۸ ارائه می‌گردد تم‌های اتاق است. بازیکنان قادر خواهند بود تا تم‌های اتاف را براساس دسته مورد علاقه‌شان در بازی Fallout 4 بسازند که شامل Minutemen ،Railroad ،Brotherhood of Steel و Institute می‌شوند. شما بایستی ماموریت‌های معینی را به اتمام برسانید تا قادر باشید که برخی تم‌های اتاق ویژه را در اختیار داشته باشید. همچنین این تم‌ها قابلیت فعال یا غیرفعال شدن را هر زمانی که شما دوست داشته باشید خواهند داشت، بنابراین شما هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت.

بروزرسان ۱٫۸ موجب اضافه شدن ماموریت‌های جدیدی به بازی Fallout Shelter نیز شده است اما بتسدا جزئیات خاصی را ارائه نکرد اما طبق اعلام بتسدا بازیکنان می‌توانند این انتظار را داشته باشند که شاهد ماموریت‌هایی با تم تعطیلات پیش‌رو باشند. همچنین بتسدا تایید کرد که بازی Fallout Shelter دارای رویداد‌های ویژه‌ای برای جشن هالووین، روز شکر گزاری و کیسمس خواهد بود. این رویدادها با تم هالووین شروع خواهد شد. همچنین اتاق Spooky نیز برای مدت زمان محدودی در دسترس بازیکنان خواهد بود.

بروز رسان Fallout Shelter همچنین چند استیکر دیگر iMessage برای دارندگان آیفون اضافه خواهد کرد. اولین دسته مربوط به استیکرهای iMessage بازی Fallout در ماه گذشته به همراه بروز رسان ۱۰ آی‌او‌اس ارائه شد. استیکرهای جدید شامل تم هالووین نیز خواهند بود.

بروز رسان ۱٫۸ بازی Fallout Shelter یکی از بروز رسان‌های جدید و اصلی این بازی از زمان ارائه بروز رسان ۱٫۷ در ماه اوت می‌باشد که شخصیت‌های Nuka-World را به این عنوان اضافه کرد.

بازی Fallout Shelter هم اکنون برروی آی‌او‌اس، اندروید و رایانه‌های شخصی در دسترس است. این اولین بازی مربوط به تلفن‌های همراهی است که توسط بتسدا ساخته شده است و آخرین آنها نیز نخواهد بود. بتسدا تایید کرده است که بازی‌های بیشتری برروی تلفن‌های همراه خواهد ساخت اما هنوز عنوان را معرفی نکرده است.

در ادامه تصاویر مربوط به این تم‌ها را مشاهده خواهید کرد:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید