نرخ فریم نسخه رایانه‌های شخصی Mafia 3 در زمان عرضه برروی ۳۰ قفل خواهد بود

۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۳

در اوایل روز جاری به‌طور مرموزی اشاره شده بود که نرخ فریم نسخه رایانه‌های شخصی Mafia 3 برروی ۳۰ قفل است و حال می‌توانیم تایید کنیم که  چنین موضوعی حقیقت دارد و نسخه‌ استیم و فیزیکی بازی برروی رایانه‌های شخصی با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شوند.

این مورد واقعا برای یک عنوان AAA ناامید کننده است. شاید این دلیلی باشد که توکی گیمز هیچ کدی را برای منتقدان پیش از عرضه بازی نفرستاد؟ فعلا فقط می‌توان حدس زد.

نسخه رایانه‌های شخصی بازی دارای گزینه تنظیم میدان دید (Field of View) است گرچه ما کاملا مطمئن هستیم که بیشتر دارندگان رایانه‌های شخصی از قفل بودن نرخ فریم برروی ۳۰ ناامید می‌شوند.

توکی گیمز و هنگر ۱۳ تاکنون هیچ توضیحی برای دلیل قفل بودن نرخ فریم برروی ۳۰ نداده‌اند. در ادامه می‌توانید تصاویر تنظیمات گرافیکی نسخه رایانه‌های شخصی Mafia 3 را مشاهده کنید:

 

Mafia 3 در ۷ اکتبر (مصادف با ۱۶ مهر) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. علاوه بر این، تریلر زمان عرضه بازی را می‌توانید در این بخش با سه کیفیت مختلف دریافت کنید.

به‌روزرسانی:

سازندگان اعلام کردند نرخ فریم نسخه رایانه‌های شخصی بازی مدتی بعد از عرضه با انتشار یک بهینه‌ساز افزایش خواهد یافت:

ما می‌دانیم که چقدر مهم است تا بازی را در بهترین حالت توانایی رایانه شخصی‌تان اجرا کنید. تیم ما سخت در حال کار بودند تا مطمئن شوند عملکرد و بهینه‌سازی Mafia 3 برروی تمامی پلتفرم‌ها استوار است و در حال حاضر بازی با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه به اجرا در می‌آید.

ما در حال حاضر برروی یک به‌روزرسان برای نسخه رایانه‌های شخصی کار می‌کنیم که به بازی‌بازان گزینه‌ای برای دست‌ یابی به نرخ فریم بالاتر را می‌دهد. ما خیلی زود اطلاعاتی راجع به این به‌روزرسان و تاریخ انتشار آن به اشتراک خواهیم گذاشت.

در عین حال، تیم ما از بازخوردهای شما استقبال می‌کند و دوست دارد از زبان شما بشنود که چه گزینه‌‌ای برای شما مهم است. ما فعالانه یک‌سری بهبود‌هایی برای زمان عرضه نسخه رایانه‌های شخصی بازی در نظر گرفته‌ایم که به بازی‌بازان کنترل بیشتری برای تنظیم تجربه‌شان می‌دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید