گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر کوتاه جدیدی از بخش داستانی Battlefield 1 منتشر شد

۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱

به‌تازگی تریلر جدیدی از بخش داستانی Battlefield 1 منتشر شده است که فصل Nothing is Written را به نمایش می‌گذارد. برای تماشای تریلر پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با گیمفا همراه باشید.

در فصل Nothing is Written، قبایل عریب علیه ظلم و ستم‌های امپراتوری عثمانی شورش می‌کنند که شما در آن کنترل یک شخصیت مونث را به‌دست خواهید آورد. علاوه بر این، یکی از شخصیت‌های تاریخی جنگ جهانی اول یعنی لورنس عربستان هم در این فصل حضور دارد.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

تریلرهای کوتاه دیگری هم از بخش داستانی Battlefield 1 منتشر شد که هرکدام برروی سایر فصل‌های بازی به نام‌های The Runner و Through Mood and Blood به‌همراه Friends in High Places تمرکز داشتند. علاوه بر این، ۱۲ دقیقه از گیم‌پلی فصل Through Mood and Blood را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

بر خلاف نسخه‌های قبلی سری، Battlefield 1 شامل چندین شخصیت قابل بازی می‌شود که هرکدام را در بین پنج “داستان جنگ” کنترل خواهید کرد. در این بخش می‌توانید توضیحات الکترونیک‌آرتز برای دلیل داشتن چند شخصیت قابل بازی را مشاهده کنید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید