راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 | بخش سیزدهم : Cornyx of the Great Swamp (اختصاصی گیمفا)

30 آبان 1395 - 17:00

دنیای سری عناوین Souls، دنیاییست بسیار پیچیده و البته در اکثر موارد، مرتبط یه هم. انواع و اقسام رمز و رازهای محتلف در تک تک گوشه و کنار این عناوین وجود دارند و بسیاری از کسانی که این بازی ها را حتی چند بار نیز به پایان می رسانند حتی متوجه نمی شوند که چنین رازهایی وجود داشته است زیرا پیشروی در این رازها و کشف آن ها نیازمند انجام کارهایی خاص در زمان های خاص است که خیلی از ما اصلا نمی دانیم که باید آن ها را انجام دهیم. یکی از مهمترین این رمز و رازها مربوط به شخصیت های مختلفی است که در دنیای این عناوین می بینیم و هر کدام برای خود یک دنیا پیچیدگی هستند و خیلی از آن ها یک خط داستانی کامل دارند که حتی در برخی موارد انجام یکی از آن خطوط داستانی منجر به شکست در خط داستانی شخصیت دیگر می شود و برای این که بتوانید همه را انجام دهید بایستی چندین بار بازی را به اتمام برسانید.

در نسخه سوم Dark Souls نیز همین مسئله کاملا مشهود است و بازی پر است از انواع و اقسام شخصیت های مختلف با رفتار مختلف و عقایدی که بسیار با دیگران متفاوت است و البته یک خط داستانی که در مورد برخی شخصیت ها بسیار کوتاه و در مورد برخی، مانند همین شخصیتی که در این مطلب برای شما در نظر گرفته ایم طولانی تر است. هر کدام از آنها خواسته هایی از شما دارند و باید آنها را در روندی درست و در زمانی درست انجام دهید تا در خط داستانی آنها پیش بروید و نهایتا آنها را تبدیل به یک دوست برای خود نمایید که می توانید در باس فایت های بسیاری به کمک شما بیایند و یا برعکس، دشمن شما شوند و با دیدن شما حمله کنند و مجبور شوید آنها را بکشید.

dark_souls_3_guide_npcs_cornyx_of_the_great_swamp

خط داستانی Cornyx of the Great Swamp

روابط شخصیت ها با شما و ارتباط خط داستانی آنها با یکدیگر در Dark Souls 3 بسیار جالب و به هم پیوسته است و بدون اطلاع و آگاهی دقیق در روند داستانی آن ها و اطلاع از رابطه آن ها را یکدیگر، نمی توانید تمام آن ها را به درستی پیش ببرید، لذا در این موارد وحود یک راهنما بسیار کارامد است. راهنماهای بیشماری در سراسر اینترنت برای این عنوان وحود دارد اما نکته اصلی اینجاست که این راهنماها به زبان فارسی نیستند و در واقع راهنمای خاصی به زبان فارسی وجود ندارد (یا اگر هست شاید ویدئویی باشد که تماشای آن برای برخی مقدور نباشد) مخصوصا در مورد عنوان Dark Souls 3 که یک بازی جدید است. بنابراین تصمیم گرفتم تا با توحه به شناخت و تسلط کاملی که از این عنوان دارم و ترجمه مطالب و راهنماهای خارجی، یک راهنمای قدم به قدم فارسی در مورد تمامی شخصیت های موحود در Dark Souls 3 برای شما عزیزان آماده کنم تا کاملا با خط داستانی هر یک و آیتم هایی که می توانید از آنها بگیرید و… آشنا شوید و بتوانبد با آگاهی بیشتری این عنوان را انجام دهید. لازم به ذکر است که این مطالب از ان جهت اختصاصی گبمفا هستند که مانند آنها به زبان فارسی وجود ندارد وگرنه قطعا بخش های زیادی از این مطالب با توجه به اطلاعات و نوشته های انگلیسی و راهنماهای این بازی نوشته و ترجمه شده اند، اما در ایران این راهنمای فارسی خط داستانی شخصیت های مختلف بازی برای اولین بار تاکنون توسط گیمفا انجام شده است.

انشالله قصد دارم تا بعد از پایان این مقالات راهنما در مورد شخصیت ها، یک راهنمای فارسی از پیشروی در بازی نیز برای شما آماده کنم تا تمام دیوارهای مخفی و آیتم های مهم و موارد پنهان در بازی را کاملا بشناسید. امیدوارم که این روند مورد رضایت و توجه شما عزیزان قرار بگیرد و این مقالات راهنما بتوانند گاهی به کمک شما بیایند. امیدوار هستم که این مقالات راهنمای Dark Souls 3 که برای اولین بار توسط گیمفا به زبان فارسی تهیه می شود مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. امروز با سیزدهمین قسمت از سری مقالات راهنمای قدم به قدم ارتباط با شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 در خدمت شما عزیزان خواهیم بود که اختصاص به شخصیت Cornyx of the Great Swamp دارد.

۴۴۱۲۹۳۷۲۵

شما می توانید Cornyx of the Great Swamp را نخستین بار در منطقه Undead Settlement پیدا کنید

Cornyx of the Great Swamp یکی از شخصیت های غیر قابل بازی یا اصطلاحا NPC های عنوان Dark Souls 3 محسوب می شود که کارهای مهمی را برای شما انجام می دهد. وی به شما انواع تکنیک های Pyromancy را آموزش می دهد، در نقش یک تاجر عمل می کند و همین طور می تواند  Pyromancy Flame شما را ارتقا دهد. در ابتدا مانند همیشه به بیان برخی اطلاعات کلی این شخصیت می پردازیم:

 • Cornyx of the Great Swamp به شما gesture یا حالت “Welcome” را یاد می دهد.
 • وی شخصیتی است که قابل کشته شدن در بازی است.
 • وی می تواند در بازی در نقش یک تاجر و فروشنده برای شما عمل کند.
 • وی نمی تواند با استفاده از کتیبه  Quelana Pyromancy Tome به شما آموزش بدهد و این نیاز به یک معلم زن دارد که در بازی Karla این نقش را دارد.
۴۴۱۲۹۳۷۰۹

شما می توانید Cornyx of the Great Swamp را نخستین بار در منطقه Undead Settlement پیدا کنید

 • وی نمی تواند با استفاده از کتیبه Grave Warden Pyromancy Tome به شما آموزش بدهد زیرا که Pyromancy تاریک است. این کتیبه باید به Karla داده شود تا به شما آموزش دهد.
 • بعد از مرگ Cornyx’s Ashes را از خود بر جای می گذارد.
 • بعد از مرگ Cornyx’s Set را از خود بر جای می گذارد.
 • بعد از مرگ Pyromancy Flame را از خود بر جای می گذارد اگر تا کنون از او نگرفته باشید.
pyro

از اینجا قفس Cornyx of the Great Swamp را می توانید مشاهده نمایید.

شما می توانید Cornyx of the Great Swamp را نخستین بار در منطقه Undead Settlement پیدا کنید و همان جا وی به شما پیشنهاد استاده از سرویس های خود را می دهد. او درون یک قفس در بالاترین نقطه ساختمانی است که در آن ۳ دشمن بمب انداز قرار دارند و بمب به پایین پرتاب می کنند. برای رسیدن به آن جا شما باید از پل cobblestone که نزدیک بونفایر Cliff Underside است به پایین بپرید و از ساختمان بالا بروید تا به بلندترین نقطه آن رسیده و بر روی بالکن، قفسی که Cornyx of the Great Swamp در آن قرار دارد را بیابید.

dark-souls-3-cornyx-of-the-great-swamp-1024x576

در Firelink Shrine او در نقش یک فروشنده ظاهر می شود و همچنین سرویس دهی تکنیک های مختلف Pyromancy را نیز به عهده دارد.

بعد از صحبت با او و پذیرفتن سرویس وی، او به منطقه Firelink Shrine عزیمت کرده و در آن جا مستقر خواهد شد. در این جا در نقش یک فروشنده ظاهر می شود و همچنین سرویس دهی تکنیک های مختلف Pyromancy را نیز به عهده دارد. برای یافتن وی در Firelink Shrine به نزدیک آهنگر Blacksmith Andre رفته و پله های سمت چپ او را به پایین بروید تا Cornyx of the Great Swamp را که بر روی زمین نشسته است پیدا کنید. او به شما یک Pyromancy Flame می دهد و اگر دوباره با او صحبت کنید gesture یا حالت “Welcome” آزاد می شود.

اگر شما در منطقه Smouldering Lake برای مبارزه با Old Demon King و دقیقا قبل از مه مربوط به منطقه او، فانتوم سپید Great Swamp Cuculus را احضار نمایید و با کمک او Old Demon King را شکست دهید می توانید Spotted Whip و یک ست Cornyx’s Garb را در Undead Settlement در منطقه ای که Cornyx of the Great Swamp را از قفس نجات دادید پیدا کنید.

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Nader13 گفت:

  بهترین سریه این چند ساله اخیر اینو بلاد بورنه از نظره من تا الان دو بار تمومش کردم ی بار دیگه هم رو پلاس پلاس میخوام برم تو این سری فقط شماره یکشو ردد نکردم(البته دیمن سولز بازی نکردم)چون اون موقع ک یکش اومد سطحه صلیغم پایین ترو سطحی تر بود ی نگاهه سطحی کردم و گفتم اشغاله این بازی ولی شماره ی ۲ ک اومد ب زور اولایلشو ردد کردم تازه فهمیدم با چ دنیای عجیبو شاهکاری طرفم مرسی از شما ک ارزش و قدرته این بازیو میفهمیدو درک میکنید این بازی نیاز ب دیده عمیق داره یک گیمره حرفه ای و با حوصلرو میطلبه و اعتیاده شدیدم داره

 • kaolin گفت:

  سلام. تشکر میکنم از این تحلیل های خوبتون. من الان نزدیک به سه ماه هست که با این بازی درگیر هستم و دارم تلاش میکنم که کارهاشو درست انجام بدم و هر سری یه چیر خراب میشه. چندتا سوال واسم پیش اومده که نتونستم حلشون کنم. یکی اینکه کتیبه ها کجا هستن. من اصلا کتیبه ای پیدا نمیکنم. یکی اینکه چرا خط ماموریت سیریس را که میرم اصلا هیچ جوره نمیتونم دوتا جایی که گفته شده اونو احضار کنم با اینکه کارهاشو انجام میدم و حالت darkmoon هم بهم میده اما جایی که باید احضار بشه که پدر بزرگشو بکشیم نمیاد و روی اون پل هم نمیاد. واقعاً این بازی بدجوری منو درگیر خودش کرده لطفا راهنماییم کنید.

 • kaolin گفت:

  این نکته هم بگم که من اصلا این سبک بازیها رو هیچ وقت بازی نمیکردم و سالها است که warcraft 3 و الان هم بالای سه ساله که dota 2 بازی میکنم و اصلا هم با این بازی آشنایی نداشتم و از وقتی تحلیل های سایت شما رو خوندم تونستم یکم بیشتر این بازی و درک کنم. واقعا دلم میخواد این بازی و کام و درست تا آخر برم.. ممنون میشم راهنماییم کنید.

 • ashenone1996 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من از اول کلاس جادوگری رو انتخاب نکردم ولی حالا که هوش و ایمانم رو بالا بردم بازم با عصا های جادوگری کار نمیکنه مشکل چیه؟
  برای مبارزه با جادو باید کار خاصی رو انجام داد؟

 • ProMilad گفت:

  سلام این شخصیت یهو به من حمله کرد هروقتم میرم پیشش سریع اتیش به سمتم پرتاب میکنه چرا اینجوری شده؟ چیکار کنم درست شه؟