راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 | بخش دوازدهم: Holy Knight Hodrick (اختصاصی گیمفا)

7 آبان 1395 - 16:00

دنیای سری عناوین Souls، دنیاییست بسیار پیچیده و البته در اکثر موارد، مرتبط یه هم. انواع و اقسام رمز و رازهای محتلف در تک تک گوشه و کنار این عناوین وجود دارند و بسیاری از کسانی که این بازی ها را حتی چند بار نیز به پایان می رسانند حتی متوجه نمی شوند که چنین رازهایی وجود داشته است زیرا پیشروی در این رازها و کشف آن ها نیازمند انجام کارهایی خاص در زمان های خاص است که خیلی از ما اصلا نمی دانیم که باید آن ها را انجام دهیم. یکی از مهمترین این رمز و رازها مربوط به شخصیت های مختلفی است که در دنیای این عناوین می بینیم و هر کدام برای خود یک دنیا پیچیدگی هستند و خیلی از آن ها یک خط داستانی کامل دارند که حتی در برخی موارد انجام یکی از آن خطوط داستانی منجر به شکست در خط داستانی شخصیت دیگر می شود و برای این که بتوانید همه را انجام دهید بایستی چندین بار بازی را به اتمام برسانید.

در نسخه سوم Dark Souls نیز همین مسئله کاملا مشهود است و بازی پر است از انواع و اقسام شخصیت های مختلف با رفتار مختلف و عقایدی که بسیار با دیگران متفاوت است و البته یک خط داستانی که در مورد برخی شخصیت ها بسیار کوتاه و در مورد برخی، مانند همین شخصیتی که در این مطلب برای شما در نظر گرفته ایم طولانی تر است. هر کدام از آنها خواسته هایی از شما دارند و باید آنها را در روندی درست و در زمانی درست انجام دهید تا در خط داستانی آنها پیش بروید و نهایتا آنها را تبدیل به یک دوست برای خود نمایید که می توانید در باس فایت های بسیاری به کمک شما بیایند و یا برعکس، دشمن شما شوند و با دیدن شما حمله کنند و مجبور شوید آنها را بکشید.

holyhodrick

خط داستانی و ماموریت Holy Knight Hodrick که کاملا وابسته به خط داستانی sirris of the Sunless realms است

روابط شخصیت ها با شما و ارتباط خط داستانی آنها با یکدیگر در Dark Souls 3 بسیار جالب و به هم پیوسته است و بدون اطلاع و آگاهی دقیق در روند داستانی آن ها و اطلاع از رابطه آن ها را یکدیگر، نمی توانید تمام آن ها را به درستی پیش ببرید، لذا در این موارد وحود یک راهنما بسیار کارامد است. راهنماهای بیشماری در سراسر اینترنت برای این عنوان وحود دارد اما نکته اصلی اینجاست که این راهنماها به زبان فارسی نیستند و در واقع راهنمای خاصی به زبان فارسی وجود ندارد (یا اگر هست شاید ویدئویی باشد که تماشای آن برای برخی مقدور نباشد) مخصوصا در مورد عنوان Dark Souls 3 که یک بازی جدید است. بنابراین تصمیم گرفتم تا با توحه به شناخت و تسلط کاملی که از این عنوان دارم و ترجمه مطالب و راهنماهای خارجی، یک راهنمای قدم به قدم فارسی در مورد تمامی شخصیت های موحود در Dark Souls 3 برای شما عزیزان آماده کنم تا کاملا با خط داستانی هر یک و آیتم هایی که می توانید از آنها بگیرید و… آشنا شوید و بتوانبد با آگاهی بیشتری این عنوان را انجام دهید. لازم به ذکر است که این مطالب از ان جهت اختصاصی گبمفا هستند که مانند آنها به زبان فارسی وجود ندارد وگرنه قطعا بخش های زیادی از این مطالب با توجه به اطلاعات و نوشته های انگلیسی و راهنماهای این بازی نوشته و ترجمه شده اند، اما در ایران این راهنمای فارسی خط داستانی شخصیت های مختلف بازی برای اولین بار تاکنون توسط گیمفا انجام شده است.

انشالله قصد دارم تا بعد از پایان این مقالات راهنما در مورد شخصیت ها، یک راهنمای فارسی از پیشروی در بازی نیز برای شما آماده کنم تا تمام دیوارهای مخفی و آیتم های مهم و موارد پنهان در بازی را کاملا بشناسید. امیدوارم که این روند مورد رضایت و توجه شما عزیزان قرار بگیرد و این مقالات راهنما بتوانند گاهی به کمک شما بیایند. امیدوار هستم که این مقالات راهنمای Dark Souls 3 که برای اولین بار توسط گیمفا به زبان فارسی تهیه می شود مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. امروز با دوازدهمین قسمت از سری مقالات راهنمای قدم به قدم ارتباط با شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 در خدمت شما عزیزان خواهیم بود که اختصاص به شخصیت Holy Knight Hodrick دارد.

dark-souls-iii_20160327132634-760x428

محل قرار گرفتن Holy Knight Hodrick برای صحبت با او در منطقه Pit of Hollows

شخصیت Holy Knight Hodrick یکی از شخصیت های غیرقابل بازی یا اصطلاحا NPC در عنوان Dark Souls 3 است که در این بخش از مقالات راهنمای شخصیت های این بازی به خط داستانی و ماموریت وی بپردازیم.

 • Holy Knight Hodrick رهبر فرقه Mound Makers محسوب می شود.
 • Holy Knight Hodrick به عنوان یک روح دیوانه یا mad spirit در منطقه Undead Settlement به شما حمله می کند و بعدا می توانید که او را در Road of Sacrifices احضار نمایید.
 • ایتم Vertebrae Shackle را می اندازد.
thumbnail_large

شما باید در قفس خالی پشت سر موجود بزرگ اره به دست در منطقه Undead Settlement سوار شوید تا شما را به Pit of Hollows ببرد.

محل قرار گیری شخصیت:

 • Holy Knight Hodrick به شما در نزدیکی Dilapidated Bridge واقع در منطقه Undead Settlement حمله می کند.
 • اگر باس منطقه هنوز زنده باشد، می توانید او را به عنوان روح سیاه دیوانه در نزدیکی بونفایر Crucifixion Woods در منطقه Road of Sacrifice احضار نمایید.
 • شما می توانید در منطه Pit of Hollows با Holy Knight Hodrick صحبت کنید و به فرقه Mound Makers بپیوندید. شما باید در قفس خالی پشت سر موجود بزرگ اره به دست در منطقه Undead Settlement سوار شوید تا شما را به Pit of Hollows ببرد. توجه داشته باشید که باید این کار را قبل از این کل کف آن محوطه در نبرد با  Curse-rotted Greatwood شکسته شود و به پایین بیافتید. اگر در این بخش او را بکشید ایتم خاصر را برای شما نمی اندازد و تنها چند دیالوگ خیلی جالب دارد.
 • به عنوان بخشی از خط داستانی و ماموریت Sirris of the Sunless Realms، او شما را احضار می کند تا به وی کمک کنید Holy Knight Hodrick را بکشید. بعد از این که وی را هم کشتید، می توانید در بازگشت به دنیای خود جسد او را نزدیک بونفایر Pit of Hollows بیابید و ست زره وی را بردارید.
dark-souls-3-undead-settlement-23

توجه داشته باشید که باید قبل از این که کف این محوطه در نبرد با Curse-rotted Greatwood شکسته شود و به پایین بیافتید سوار به قفس آن موجود اره به دست شوید و برای صحبت با Holy Knight Hodrick بروید زیرا بعد از این مبارزه دیگر قادر نخواهید بود

 • یاداوری چگونگی کمک به sirris به نبرد با Hodrick :  بعد از شکست Aldrich از علامت احضار sirris در بیرون از منطقه باس فایت Curse-Rotted Greatwood استفاده کنید تا باز هم به دنیای وی احضار شوید و این بار کمک کنید تا Holy Knight Hodrick را بکشد.
 • توجه: در این مرحله یک آیتم خاص و منحصر به فرد به نام Budding Green Blossom در فروشگاه Shrine Handmaid ظاهر می شود. ظاهر شدن این آیتم در فروشگاه نشانه پیشرفت صحیح شما در خط داستانی sirris of the Sunless realms است اما نیازی به خریدن آن نیست.
dark-soul-3-wiki-holy-knight-hodrick

Holy Knight Hodrick به عنوان یک روح دیوانه یا mad spirit در نزدیکی Dilapidated Bridge واقع در منطقه Undead Settlement به شما حمله می کند.

اطلاعات مبارزه:

 • زمانی که Holy Knight Hodrick را در مبارزه احضار کنید، وی هم به شما و هم به دشمن شما حمله می کند. باید او را به سمت دیگر دشمنان هدایت کنید و توجهش را به سمت آن ها معطوف تنایید و سپس اجازه دهید تا دشمنان وی را ضعیف نمایند.
 • در بازی NG+ وقتی که او را نزدیک بونفایر Crucifixion Woods در منطقه Road of Sacrifice احضار نمایید، وی بسیار خطرناک است. تقریبا تک تک ضربه های وی اغلب بازیبازان را با یک ضرب می کشد و ۲۰۰۰ اسیب وارد می کند. وی به دشمنان حمله می کند اما آن ها می توانند به راحتی وی را احاطه کنند. وی تنها نیز ۱۰۰۰ روح بعد مرگ می اندازد بنابر این احضار وی، زیاد توصیه نمی شود و چندان پر منفعت نیست.
 • می توان حواس Holy Knight Hodrick را با Alluring Skull پرت کرد.
 • سلاح های Holy Knight Hodrick شامل موارد روبرو هستن: Flamberge (دست راست), Sunset Shield (دست چپ) و Pyromancy Flame (دست چپ)
 • Holy Knight Hodrick جادوهای Warmth و Power Within را اجرا می کند.
 • وی Red Tearstone Ring و Blue Tearstone Ring را در اختیار دارد.
thumbnail_large-1

Holy Knight Hodrick رهبر فرقه Mound Makers محسوب می شود و می توانید با صحبت کردن با او عضو این فرقه شوید

Holy Knight Hodrick پدربزرگ sirris of the Sunless realms در بازی است. طمانی که شما به دنیای sirris احضار می شوید برای کمک به او در مبارزه با Holy Knight Hodrick، وی از او به عنوان “grandad” یاد می کند. همچنین sirris یک آیتم خاص و منحصر به فرد به نام Budding Green Blossom را به همراه یک یادداشت در فروشگاه Shrine Handmaid می گذارد. توضیحات این ایتم و یادداشتی که وی باقی گذاشته موارد جالبی را در مورد sirris بازگو می کند: “خداحافظ، مادربزرگ عزیز، من پدربزرگ را در Pit of Hollows خواهم دید”. sirris احتمالا این ایتم را قبل از این که به مبارزه با Holy Knight Hodrick که پدربزرگ وی است، برود، نزد Shrine Handmaid گذاشته است. این یادداشت می توان به نوعی نشانه این باشد که Shrine Handmaid مادربزرگ sirris of the Sunless realms و همسر Holy Knight Hodrick است.

dark-souls-iii-sirris-v-hodrick

به عنوان بخشی از خط داستانی و ماموریت Sirris of the Sunless Realms، او شما را احضار می کند تا به وی کمک کنید Holy Knight Hodrick را بکشید.

شما می توانید تمامی قسمت های قبلی این راهنما را در این بخش مشاهده کنید.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید