مایکل پچر: مایکروسافت عقده حقارت دارد

۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸

مایکل پچر به‌همراه یک بیانیه جالب راجع به رقابت مایکروسافت و سونی در کنسول‌ها بازگشته است. او به‌‌تازگی در رابطه با پلی‌استیشن ۴ پرو و اسکورپیو صحبت‌هایی داشته و می‌گوید مایکروسافت “عقده حقارت” دارد.

با توجه به صحبت‌های پچر، مایکروسافت به پیروزی در جنگ کنسول‌ها اهمیتی نمی‌دهد و به جایش نگران این است که به میزان فروش مورد انتظارشان نرسد:

من نمی‌دانم که آیا برای مایکروسافت اهمیت دارد که در جایگاه دوم هستند یا خیر. من فکر می‌کنم این برای‌شان مهم است که آن‌ها ۲۰ میلیون واحد از چیزی که باید، کمتر فروخته‌اند.

یک نفر پیروز می‌شود و یک نفر هم بازنده؛ اگر برنده و بازنده ۱۰۰ میلیون در برابر ۹۰ میلیون بود، فکر نمی‌کنم کسی اهمیت می‌داد.

اما اگر ۱۰۰ میلیون در برابر ۵۰ میلیون باشد، فکر کنم می‌کنم مایکروسافت به آن اهمیت خواهد داد زیرا آن‌ها می‌دانند اگر جمعا ۱۵۰ میلیون به فروش برسد، باید تلاش شجاعانه‌ای کنند تا به نصفش دست یابند.

من فکر می‌کنم مشکل بودن در جایگاه دوم این است و فکر می‌کنم مایکروسافت از اینکه به مراتب عقب‌تر هستند، عقده حقارت دارد.

آن‌ها حتی در ایالات متحده هم عقب هستند؛ چیزی که پیش از این رخ نداده بود و انتظارش را نداشتند.

پچر همچنین راجع به پلی‌استیشن ۴ پرو هم صحبت کرده بود. او باور دارد پلی‌استیشن ۴ پرو یک حرکت هوشمندانه است و با ایکس‌باکس وان اِس قابل مقایسه نیست و نامربوط هستند. پچر فکر می‌کند زمانی که پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر شود، مایکروسافت مجبور به کاهش قیمت مدل ۱ ترابایتی  ایکس‌باکس وان اِس خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید