گیفت کارت
گیفت کارت

نمرات Batman: Arkham VR منتشر شدند (به‌روزرسانی)

۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰

در E3 2016، به‌صورت مرموزی نسخه‌ی جدید بتمن به‌نام Batman: Arkham VR معرفی شد اما با این تفاوت که این بار شوالیه‌ی تاریکی را در واقعیت مجازی کنترل می‌کنیم! دیروز نمرات این عنوان انحصاری منتشر شدند و در ادامه می‌بینید که شوالیه‌ی تاریکی چکار کرده است!

Batman: Arkham VR جزو عناوین انحصاری سونی برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر محسوب می‌شود که تا ۱۱ فروردین سال آینده در انحصار آن خواهد بود و بدون شک تجربه‌ی لذت‌بخشی برای همه به‌خصوص طرفداران بمتن است. این عنوان تا ۵ روز دیگر یعنی ۲۰ مهر به‌صورت رسمی عرضه می‌شود و اکنون قادر به مشاهده‌ی نمراتش هستید.

Digital Spy: 90/100

تنها مشکل Batman: Arkham VR این است که می‌خواهید تجربه‌ی طولانی‌تری داشته باشید. داستان بازی بسیار کوتاه است و شاید اصلا نتوانیم به‌اندازه‌ی کافی با بتمن بازی کنیم. البته، خوشبختانه محتویاتی اضافی وجود دارند تا بعد از اتمام داستان، کمی در بازی گشت و گذار کنیم… این بخشی فوق‌العاده از زندگی بتمن است که با پیچ و تاب‌های غیرمنتظره، شما را غافل‌گیر می‌کند و به دیدن ادامه‌ی بازی ترغیب می‌شوید. همچنین به‌طور هوشمندانه از کنترلرهای Move و حالت Detective استفاده شده است.

TheSixthAxis: 80/100

VideoGamer: 80/100

Trusted Reviews: 80/100

GamesRadar+: 80/100

God is a Geek: 80/100

Game Informer: 75/100

بله، Batman: Arkham VR یک دموی عالی مفهومی برای پلی‌استیشن وی‌آر محسوب می‌شود، اما با این حال، تجربه‌ی لذت‌بخشی برای طرفداران بتمن است که دوست دارند هرچه بیشتر این تجربه ادامه یابد.

IGN: 72/100

بتمن‌بودن در Arkham VR راهی عالی برای این است که دنیای خلق‌شده توسط راکستدی را حس کنید و جهت یافتن سرنخ‌های این داستان مرموز کوتاه به جست و جو بپردازید. با این حال، جهان و شخصیت‌های کنارتان تا حد زیادی، سفت و سخت و بی‌توجه به اعمال شما هستند و این برای چنین عنوانی که برروی شخصیت‌ها تمرکز بسیاری دارد، نکته‌ی بدی محسوب می‌شود.

Push Square: 70/100

GameSpot: 70/100

Batman: Arkham VR به‌سختی یک بازی محسوب می‌شود اما با این حال بی‌ارزش نیست. وقتی که این عنوان را بازی می‌کردم، درگیر جهانش شده بودم و در آن لحظات، مکانیک‌های سطحی بازی برایم مهم نبودند. Arkham VR واکنشی عاطفی و ذهنی به علاقه‌ام نسبت به بتمن است و جای قدردانی دارد. همچنین این بازی تا حدودی به یکی از بزرگ‌ترین وعده‌های واقعیت مجازی عمل کرده است و ما را از واقعیت‌ خود دور کرده و رویاهای کودکی‌مان برای تبدیل‌شدن به یک قهرمان را تحقق بخشیده است.

Destructoid: 65/100

۱۰۰/Vandal Online: 65

Metro GameCentral: 60/100

PlayStation LifeStyle: 60/100

نمره‌ی جدید:

Playstation Universe: 80/10

به‌لطف عملکرد قانع‌کننده‌ی راکستدی در واقعیت مجازی و داستانی درگیرکننده و عالی، Batman: Arkham VR تجربه‌ی متفاوتی از بتمن را ارائه می‌دهد.

متا از ۷۲ به ۷۳ افزایش یافت

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید