گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدیدی از بازی Yakuza 6 در مجله فامیتسو منتشر شد

۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۳

آخرین شماره از مجله مشهور ژاپنی فامیتسو امروز منتشر شد و در قسمتی از آن، برروی بازی Yakuza 6 تمرکز شده بود و تصاویری از آن چاپ شده بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

در تصاویر منتشر شده در مجله فامیتسو شاهد مود Ultimate Heat هستیم که Kazuma Kiryu را در یک انرژی آبی رنگ فرو می‌برد و به او اجازه می‌دهد که بتواند حرکات ویژه‌ای مانند بلند کردن دشمنان یا اجرای حرکت با موتور را انجام دهد.

بر خلاف قسمت‌های پیشین سری یاکوزا، در Yakuza 6 مبارزات در فروشگاه‌ها نیز راه یافته‌اند. فروشگاه‌های بازی پر از وسایل کاربردی و مفیدی هستند که می‌توان از آن‌ها به عنوان اسلحه نیز استفاده کرد یا به وسیله آن‌ها ضربات را دفع کرد.

پیشرفت Kiryu در بازی با چند عامل مهم اندازه گیری می‌شوند؛ این عوامل شامل نیرو، چابکی، جرئت، ریز بینی و جذبه می‌شوند. این عوامل می‌توانند با تمرین کردن یا استفاده از آیتم‌های خاصی تغییر کنند و تاثیر بگیرند.

البته از آن جایی که معده Kiryu ظرفیت و حدی دارد، نباید خیلی زیاده روی کرد. غذاها را می‌توان از رستوران‌هایی به منوها و فهرست‌های متنوع خریداری و تهیه کرد؛ غذاهای محبوب ژاپنی مانند سوشی زانمای یا استیک ایکیناری.

خوردن گوشت‌ در بازی تاثیر بسزایی در عملکرد Kiryu دارد و او را در هنگام تمرین در باشگاه قوی تر و نیرومند تر می‌سازد. توصیه‌های خورد و خوراک نیز در باشگاه داده می‌شود که نکته مهمی است. ممکن است در باشگاه، از هر ۶ تمرین، ۲ قابلیت شخصیت اصلی ارتقا یابد یا هر تمرین برروی هر قابلیت تاثیر گذار باشد. این اطلاعات به علاوه تصاویر زیر در مجله فامیتسو به چاپ رسیده بود. در زیر از تصاویر دیدن کنید:

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید