عنوان Syberia 3 تا سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ تاخیر خورد

۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

Microïds امروز اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی Syberia 3 تا سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ به تعویق افتاده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

عنوان Syberia 3 در ابتدا قرار بود تا در ۱ دسامبر سال جاری میلادی منتشر شود. الیوت گراسیانو (Elliot Grassiano)، معاون استودیوی Microïds درباره تاخیر پیش آمده در انتشار بازی این گونه توضیح داده است:

Syberia 3 سومین اثر از سری ماجراهای اسطوره شناسی است که با دنیایی غنی و هویتی قدرتمند خود را معرفی می‌کند. پس از دیدن هیجان و شوق غافلگیر کننده طرفداران برای بازی، ما تصمیم گرفتیم که عمق بیشتری به ماجراجویی جدید کیت واکر (Kate Walker) بدهیم. ما می‌دانیم که طرفداران بازی در سراسر جهان مشتاق هستند تا باز هم کیت واکر را کنترل کنند اما ما به زمانی اضافی و بیشتری احتیاج داریم تا آن ماجراجویی مورد انتظار طرفداران را برای آن‌ها به ارمغان آوریم؛ انتظاراتی که از این دنیای فوق‌العاده می‌رود و به وسیله Benoit Sokal خلق شده است.

با توجه به این تاخیر، طرفداران سبک ماجرایی کلاسیک می‌توانند عنوان Syberia 3 را در اوایل سال آینده میلادی برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تجربه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید