پس از صحبت‌های بیشمار بلاخره دو بازی Skyrim و Fallout 4 از ماد برروی پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی خواهند کرد

۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۳
بتسدا چیزهای زیادی برای گفتن و نشان دادن در رویداد E3 2017 خواهد داشت!

پس از آنکه بنظر می‌رسید قرار نیست هرگز شاهد ارائه مادها برای دو بازی Skyrim و Fallout 4 برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ باشیم اما امروز بتسدا اعلام کرد که این دو بازی در نهایت از ماد پشتیبانی خواهند کرد. همچنین این استودیو اعلام کرد که این بازی‌ها از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو نیز پشتیبانی خواهند کرد و از قابلیت‌های آن بهره خواهند برد.

ویژگی‌های گفته شده شامل نسخه Special Edition بازی Skyrim خواهد شد که در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

این نسخه از کیفیت ۴k بصورت نیتیو برروی پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد. کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو در ماه نوامبر در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه تصاویری از این بازی با این کیفیت را مشاهده خواهید کرد:

این بازی از ماد پشتیبانی خواهد کرد اما یک محدودیت وجود خواهد داشت و آن اینکه شما قادر نخواهید بود تا از assetهای خارجی برای مادهای پلی‌استیشن ۴ استفاده کنید و شما محدود به استفاده از مواردی خواهید بود که در بازی حضور خواهند داشت که بتسدا در این باره اعلام کرد که اکثریت مادها در بازی موجود خواهند بود.

این شرکت همچنین اعلام کرد که بتسدا و سونی به سختی کار کرده‌اند تا پشتیبانی از ماد را برروی پلی‌استیشن ۴ امکان‌پذیر کنند، این موضوع پس از ماه‌ها تاخیر در پشتیبانی از مادها و پس از آنکه بتسدا پذیرفت که علت عدم پشتیبانی از مادها شرکت سونی می‌باشد، اعلام می‌شود. در حال حاضر بازی Fallout 4 برروی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی از ماد پشتیبانی می‌کند. شرکت بتسدا اعلام کرد:

ما خوشحالیم که سرانجام موفق شدیم تا از ماد برروی پلی‌استیشن پشتیبانی کنیم و این امکان را برای کلیه طرفدارانی که برای مدت‌ها ما را حمایت کردند برآورده سازیم. مادها یکی از اصلی‌ترین بخش‌ها در بازی‌های ما طی ۱۰ سال گذشته بوده‌اند و ما امیدواریم این موضوع شامل بازی‌های آینده‌مان، برروی کلیه پلتفرم‌ها نیز بشود.

در مورد بازی Fallout 4 نیز با بروزرسانی و پشتیبانی یکباره این بازی از ماد و پلی‌استیشن ۴ پرو در یک زمان روبرو خواهیم بود. بتسدا اعلام کرد:

کار برروی Skyrim به پایان رسیده است و این بازی قابلیت پشتیبانی از پرو را دارد. بازی Fallout 4 نیز از قابلیت‌ها و مزیت‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و کیفیت ۴k آن برای بهبود و افزایش گرافیک بازی بهره خواهد برد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید