بازی ReCore نسخه آزمایشی را دریافت کرد که اجرای بازی را برای ۳۰ دقیقه به رایگان امکان‌پذیر می‌کند

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۱

اگر به تجربه بازی ReCore علاقه دارید اما در مورد خرید آن اطمینان ندارید، بنابراین باید این خبر برای شما جالب باشد که شرکت مایکروسافت نسخه آزمایشی از این بازی را در دسترس قرار داده است.

این نسخه آزمایشی که قابلیت دریافت آن از اینجا امکان‌پذیر است به شما اجازه خواهد داد تا به مدت ۳۰ دقیقه به اجرای این بازی بپردازید. اگر پس از پایان این مهلت تصمیم به خرید این بازی گرفتید، کلیه پیشرفت‌ها و دستاوردهای شما حفظ شده و به بازی خریداری شده منتقل خواهند شد.

شرکت مایکروسافت همچنین طی ارسال پستی از کلیه طرفدارانی که بازخوردهای خود را در مورد این بازی ارسال کردند تشکر کرده است. همچنین طبق اعلام مایکروسافت امروز شاهد ارائه بروز‌رسانی برای این بازی خواهیم بود.

مایکروسافت این بروزرسان را بروزرسان قابل توجهی جهت کاهش زمان بارگذاری بازی دانسته است و همچنین اعلام کرد که این بروزرسان موجب بهبودهای سمعی و بصری در بازی خواهد شد. همچنین این بروزرسانی موجب تغییراتی در waypoint، نقاط collision، چک پوینت‌ها و نقاط respawn خواهد شد.

همچنین این شرکت برای افرادیکه با مشکل دریافت فایل‌های این بازی روبرو هستند اعلام کرد. برای برطرفسازی این مشکل نسخه ویندو خود را از طریق ویندوز آپدیت به ۱۶۰۷ تغییر دهند.

 

گرینبرگ امیدوار است که بازی ReCore یک فرانچایز جدید برای شرکت مایکروسافت باشد.

گرینبرگ امیدوار است که افراد زیادی قادر به اجرای این بازی باشند. او گفت:

این یکی از دلایلی است که قیمت این بازی را چهل دلار در نظر گرفتیم. ما امیدواریم که این شانس موفقیت این بازی را به عنوان یک آی‌پی جدید افزایش دهد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید