کپ‌کام عناوین قابل بازی خود در کامیک‌کان نیویورک را مشخص کرد

14 مهر 1395 - 23:23

کپ‌کام عناوین قابل بازی‌اش در نمایشگاه کامیک‌کان نیویورک را اعلام کرده است که شامل Resident Evil 7 و دو بازی بزرگ دیگر می‌شوند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

از بین عناوین کپ‌کام، Resident Evil 7، Street Fighter 5  و Dead Rising 4 در کامیک‌کان نیویورک قابل بازی خواهند بود. دموی Resident Evil 7 برای پلی‌استیشن وی‌آر بوده و کپ‌کام راجع به آن گفته است:

دموی ترسناک واقع‌گرایانه‌ای را برروی پلی‌استیشن وی‌آر تجربه کنید که به شما دید نزدیکی از بازی را ارائه می‌دهد. در این دمو، به گشت و گذار در مزرعه و عمارت ترسناک بازی بپردازید و با مارگریت بیکر از خانواده‌ی بیکر روبه‌رو شوید. Resident Evil 7 نسخه‌ی بزرگ بعدی سری معروف Resident Evil است که امسال جشن ۲۰ سالگی‌اش را می‌گیرد. این دمو در آمریکای شمالی و نمایشگاه کامیک‌کان نیویورک موجود خواهد بود.

 Dead Rising 4 شما را در نقش فرانک وست قرار می‌دهد که وظیفه‌ی نابودی زامبی‌های زیادی را دارد. لباس‌ها و مراحل مخصوص هالووین Street Fighter 5 هم نیز در دمویش به‌نمایش گذاشته خواهند شد. همچنین مسابقاتی برگزار می‌شوند که قادر به ثبت نام برایشان هستید تا شانس خود را امتحان کنید.

نمایشگاه کامیک‌کان نیویورک در ۶ اُکتبر (۱۵ مهر) برگزار می‌شود و تا سه روز بعد آن یعنی ۹ اُکتبر (۱۸ مهر) ادامه خواهد یافت.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید