تصاویر جدید نسخه بازسازی شده COD: MW مراحل به‌ یاد ماندی آن را با گرافیک بهتر نشان می‌دهد

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۹

اکتیویژن ۶ تصویر جدید از نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرده که در حال حاضر برای برخی قابل است.

این تصاویر صحنه‌هایی از برخی از مراحل به یاد ماندنی بازی را به نمایش می‌گذارد که شامل Blackout ،One Shot One Kill و All Ghillied Up در میان سایر موارد می‌شود. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

  

  

تمام کسانی که یکی از نسخه‌های ویژه Call of Duty: Infinite Warfare را خریداری کرده باشند، قادر به تجربه بخش داستانی نسخه بازسازی شده Modern Warfare از همین امروز هستند. دسترسی زودهنگام یک ماهه در E3 تایید شده بود و فقط در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ است.

همان‌طور که می‌توانیم در تریلر و تصاویر مشاهده کنیم، نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare بسیار بهتر از نسخه اصلی خود که در سال ۲۰۰۷ منتشر شده بود به‌نظر می‌رسد. Raven Software برروی این نسخه کار کرده (نسخه اصلی توسط اینفینیتی‌وارد ساخته شده) و گرافیک بازی را با بهبود چهره شخصیت‌ها و محیط ارتقا داده است.

نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare به‌صورت جداگانه به فروش نمی‌رسد. برای دریافت آن باید یکی از نسخه‌های ویژه Call of Duty: Infinite Warfare را پیش‌خرید کنید که قیمت‌شان از ۸۰ دلار شروع می‌شود.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. بخش چندنفره و داستانی نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare هم در همان روز برروی تمامی پلتفرم‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.

اکتیویژن به‌تازگی تایید کرد کسانی که بازی را به‌صورت فیزیکی خریداری کرده باشند، برای اجرای نسخه بازسازی شده Modern Warfare باید دیسک Infinite Warfare را درون دستگاه قرار دهند.

در اخبار دیگر از بازی، باکس‌آرت نخسه Legacy بازی Call of Duty: Infinite Warfare که شامل نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare هم می‌شود، نشان می‌دهد که حجم این دو عنوان در کنار یکدیگر ۱۳۰ گیگابایت است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید