حجم نصب عنوان Call of Duty: Infinite Warfare بالای ۱۰۰ گیگابایت است

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۲

امیدواریم اینترنت خوبی برای دانلود این بازی داشته باشید. با گیمفا برای اطلاعات بیشتر همراه باشید.

دقیقا یک ماه به انتشار عنوان Call of Duty: Infinite Warfare باقی مانده و چیزهای بیشتر و بیشتری از این بازی برایمان روشن می‌شود. فردا نسخه بازسازی شده بخش تک‌نفره عنوان Call of Duty:Modern Warfare سی روز زودتر برای کاربران پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود و امروز مشخص شد که شما قادر به بازی‌ کردن MWR بدون داشتن Infinite Warfare بر روی کنسول خود نیستید.

به غیر از این ، به نظر می‌رسد که Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered با یک‌دیگری حجمی به اندازه ۱۳۰ گیگ از فضای کنسول‌تان را اشغال می‌کند. این قضیه این بازی را در زمان عرضه به بزرگ‌ترین بازی هر کنسول از نظر حجم تبدیل می‌کند.برای بسیاری این امر تعجب‌انگیز است اما باید در نظر داشته باشید که این‌ها دو بازی کامل هستند.بسیاری از بازی‌های مشابه حجمی تقریبا ۳۰ تا ۵۰ گیگ را اشغال می‌کنند و این بازی‌ها احتمالا بسته‌های الحاقی را نیز خواهند داشت که باید نصب کنید. ممکن است این حجم زیاد باشد اما اگر این طور نگاه کنید که شما در حقیقت درحال خرید دو بازی متفاوت هستید چندان هم بد به نظر نمی‌رسد.

Call of Duty:Infinite Warfare و Modern Warfare Remastered در چهارم نوامبر(چهاردهم آبان) برای اکس‌باکس وان ، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این حجم بالا چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید